На Київщині викрили схему незаконного експорту сільгосппродукції на 5 мільярдів

На Київщині викрили схему незаконного експорту сільгосппродукції на 5 мільярдів

Укрінформ
Податкова міліція у Київській області викрила масштабну схему незаконного експорту сільськогосподарської продукції, що коштувала бюджету близько 1 млрд грн несплачених податків.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно із працівниками Генеральної прокуратури України розкрили масштабну схему незаконного експорту сільськогосподарської продукції, що коштувала бюджету близько 1 млрд грн несплачених податків», - йдеться в повідомленні.

За даними відомства, в рамках розслідування кримінального провадження встановлено групу осіб, які з метою прикриття своєї незаконної діяльності створили, придбали, зареєстрували (перереєстрували) на підставних осіб корпоративні права низки підприємств, через які протягом 2017 року незаконно експортували сільськогосподарську продукцію на 5 млрд грн. При цьому продукцію закуповували за готівку на внутрішньому ринку та експортували її за кордон без відображення в податковій звітності операцій з її придбання та сплати відповідних податків, що призвело до ненадходження до бюджету близько 1 млрд грн податків.

Читайте також: Мінфін застерігає від дій, що загрожуватимуть системі автоматичного відшкодування ПДВ

За результатами 12 обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів, в портах та зернових терміналах Одеси та Херсону вилучено та передано на відповідальне зберігання понад 51,5 тис. тонн ячменю, пшениці, рапсу та гороху на загальну суму 212 млн грн, бухгалтерські документи та чорнові записи, що підтверджують злочинну діяльність, печатки підприємств з ознаками фіктивності, нерезидентів, штампи і печатки нотаріусів та органів державної влади, комп'ютерну техніку, електронні носії інформації та мобільні телефони. Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вказане майно.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-