Турчинов: Оборонний бюджет-2018 становитиме не менше 5% ВВП

Турчинов: Оборонний бюджет-2018 становитиме не менше 5% ВВП

867
Ukrinform
Оборонний бюджет України на 2018 рік становитиме не менш ніж 5% від валового внутрішнього продукту.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у ході наради з питань оборонного бюджету, повідомляє прес-служба РНБО.

"За словами секретаря РНБО України, формування оборонного бюджету відбувається відповідно до Стратегії національної безпеки України, і буде не менш ніж 5% від валового внутрішнього продукту», - йдеться у повідомленні.

Турчинов підкреслив, що оборонний бюджет 2018 року вирізнятиметься реалізмом, «де кожна запланована копійка має реальне наповнення».

«Окрім того, відмінністю цього бюджету буде те, що основне його фінансування відбуватиметься з загального фонду, який становитиме близько 156,4 млрд грн. Спеціальний фонд формуватиметься виключно на підставі пропозицій силових міністерств та відомств і становитиме близько 6,3 млрд грн, тобто загальне фінансування повинне бути не менше 162,7 млрд грн», - наголосив секретар РНБО.

Читайте також: Турчинов не виключає нової "військової авантюри" РФ в Україні

За словами Турчинова, при плануванні бюджету необхідно чітко врахувати питання збільшення грошового забезпечення українських військовослужбовців. «Насамперед це стосується значного підвищення посадових окладів і окладів за військове звання», - сказав він.

Згідно з повідомленням, у нараді взяли участь перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр фінансів Олександр Данилюк, міністр оборони Степан Полторак, голова Служби безпеки України Василь Грицак, керівники Національної гвардії України, Національної поліції України, розвідувальних органів та інших силових структур.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>