Німці готові інвестувати альтернативну енергетику в Україні

Німці готові інвестувати альтернативну енергетику в Україні

Укрінформ
Реформи, здійснені Україною у сфері альтернативної енергетики, підвищили інвестиційну привабливість країни для німецьких інвесторів. 

Про це пише Урядовий портал за результатами зустрічі голови Держенергоефективності Сергія Савчука з виконавчим директором міжнародної компанії Shanda Consult Ltd Стефаном Нолте та представником Асоціації з консалтингу в країнах ЄС та Близького Сходу Eumecon Яном Енгельке.

Як пояснив Нолте, наразі компанія Shanda Consult Ltd досліджує правове поле та інвестиційну привабливість відновлюваної енергетики в Україні. У результатах аналізу зацікавлені німецькі інвестори, які розглядають можливість інвестування у «зелені» проекти. 

«Ми не вперше працюємо в Україні. Бачимо, що з 2014 року проводиться ціла низка успішних реформ. Тож, наразі нас цікавлять стимули та гарантії, які запроваджуються для інвесторів, регулюючі механізми, стабільність економічної ситуації тощо», - повідомив Нолте.

Читайте також: В Україні планують виробництво швейцарських сонячних панелей

Він також зауважив, що раніше компанія досліджувала рентабельність встановлення біогазових установок. Тепер у полі зору - використання всіх відновлюваних джерел енергії.

Голова Держенергоефективності, у свою чергу, відзначив, що потенційною точкою входу для реалізації іноземних інвестпроектів може стати співпраця з владою на місцях.

«Завдяки фінансовій децентралізації місцеві бюджети зросли. Тому важливо спрямовувати кошти на корисні проекти із заміщення газу та інших енергоресурсів. Цьогоріч ми тісно працюємо з місцевою владою у цьому напрямі: роз’яснюємо законодавство, консультуємо щодо перспектив реалізації різних проектів. Ми готові допомогти знайти потенційні «точки входу», - повідомив Савчук.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-