Нафта дорожчає на тлі прогнозу Міжнародного енергетичного агентства

Нафта дорожчає на тлі прогнозу Міжнародного енергетичного агентства

968
Ukrinform
Ціни на нафту зростають у п'ятницю на оптимізмі інвесторів, пов'язаному з поліпшенням прогнозу Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) щодо попиту на нафту в 2017 році.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість вересневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зросла на 0,23% - до 48,53 долара за барель. Ціна серпневих ф'ючерсів на нафту марки WTI збільшилася на 0,17%, до 46,16 долара за барель.

У четвер МЕА поліпшило прогноз щодо попиту на нафту в 2017 році - на 160 тисяч барелів на день, до 98 мільйонів барелів на добу. У попередній доповіді світовий попит на нафту очікувався на рівні 97,84 мільйона барелів на добу. При цьому зростання показника порівняно з 2016 роком становитиме 1,4 мільйона барелів на день.

Читайте також: Країни ОПЕК порушили угоду і збільшили видобуток нафти

Попит на нафту у 2018 році, за прогнозом, зросте на 1,4 мільйона барелів на день, до 99,4 мільйона барелів на добу. Прискорене зростання показника країн поза Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) компенсуватиме можливе його зниження з боку країн ОЕСР.

Як повідомила виданню The Wall Street Journal керівник відділу досліджень фірми цінних паперів Guotai Junan International Грейс Лю (Grace Liu), ринок нафти відновлюється, хоча і повільніше, ніж очікувалося раніше.

Крім того, трейдери очікують публікації тижневої статистики за кількістю нафтових і газових бурових установок у США від американської нафтогазової сервісної компанії Baker Hughes, a GE Company (BHGE) пізніше в п'ятницю. За підсумками робочого тижня, що завершився 7 липня, число бурових установок у США зросло на 12 штук, або на 1,3%, до 952 одиниць. У річному вираженні число бурових установок зросло на 512 штук, або в 2,2 рази.

Станом на 09.15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 48,42 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 48,38 долара за барель, що на 4 центи нижче рівня закриття торгів ($48,42).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>