Ціна нафти

27 березня 2020

Нафта подорожчала через плани країн світу з порятунку економіки

Ціни на нафту виросли в п'ятницю, оскільки уряди по всьому світу пообіцяли виділити величезні кошти та інші заходи, щоб обмежити економічні втрати від пандемії коронавірусу, незважаючи на побоювання, що спалах знищить попит на нафту.

26 березня 2020

Нафта дешевшає через зниження попиту

Ціни на нафту знизилися в четвер після трьох днів зростання на тлі перспективи швидкого зниження попиту, що спричинили заборона на відвідування іноземних країн та закриття кордонів. 

24 березня 2020

Нафта дорожчає за рахунок посилення заходів економічної підтримки у США

Ціни на нафту зросли у вівторок завдяки надіям, що США невдовзі ухвалять пакет заходів підтримки економіки в боротьбі з коронавірусом на $2 трильйони, який може послабити економічний вплив пандемії і підтримати попит на нафту.

23 березня 2020

Нафта продовжує дешевшати через відсутність угоди між ОПЕК і США

Ціни на нафту в понеділок тримаються поблизу найнижчого рівня з 2003 року, оскільки очікувана угода між ОПЕК і США не відбулася, також подальше падіння котирувань провокує цінова війна між РФ і Саудівською Аравією.

20 березня 2020

19 березня 2020

Нафта дорожчає після 24-відсоткового падіння напередодні

Ціни на нафту зростають у четвер, в той час як інвестори намагаються зрозуміти, наскільки ефективними будуть масштабні заходи стимулювання центробанків для підтримки глобальної економіки в міру посилення шоку від пандемії коронавірусу.

18 березня 2020

17 березня 2020

Нафта подорожчала після обвалу на тлі пандемії

Ціни на нафту Brent зросла більш ніж на 2% у вівторок після обвалу на тлі пандемії коронавірусу і цінової війни між Саудівською Аравією і Росією, проте на ринку, як і раніше, зберігаються побоювання з приводу рецесії в США.

16 березня 2020

13 березня 2020

Нафта подорожчала більш як на 2%

Ціни на нафту зросли більш як на 2% у п'ятницю, але можуть зафіксувати максимальне з часів кризи 2008 року тижневе падіння, водночас як інвестори спостерігають за попитом, що знижується через пандемію коронавірусу, і збільшенням видобутку провідними виробниками.

12 березня 2020

Нафта дешевшає через пандемію

Ціни на нафту знову падають у четвер разом з іншими ринками після заборони Дональдом Трампом поїздок з Європи до США у зв'язку з тим, що ВООЗ назвала спалах коронавірусу пандемією.

11 березня 2020

10 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-