Президент затвердив ратифікацію угоди COSME

Президент затвердив ратифікацію угоди COSME

1245
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко затвердив ратифікацію Угоди про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”.  

Про це повідомляється на сайті Глави держави. 

“Президент Петро Порошенко підписав Закон України “Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)”. Закон був схвалений Верховною Радою 22 лютого 2017 року”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ратифікація Угоди COSME дасть змогу Україні реалізовувати проекти за такими напрямками програми: покращення умов доступу малих та середніх підприємств на ринки; покращення умов для конкурентоспроможності; формування культури ведення бізнесу.

Програма ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)” (Competiveness of Small and Medium Enterprises) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Ратифікація угоди відкриє доступ українським підприємствам державного, приватного та громадського секторів до фінансування як з боку бюджету програми, так і з боку інвестиційних та венчурних фондів Євросоюзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-