Американська фірма готує багатомільярдний позов проти німецьких фінустанов

Американська фірма готує багатомільярдний позов проти німецьких фінустанов

1394
Укрінформ
Американська юридична фірма Hausfeld готує багатомільярдний позов проти багатьох німецьких фінансових інституцій - як ощадних кас (Sparkassen), так і приватних банків на кшталт Deutsche Bank чи Commerzbank.

Про це повідомляє DW з посиланням на видання Bild am Sonntag.

За його даними, німецькі банки звинувачують у картельних домовленостях, завдяки яким вони багато років стягували надмірну плату за використання дебітних карток німецької національної платіжної системи Electronic Cash (EC). Hausfeld планує подати позов до суду у Франкфурті.

Представник фірми у Німеччини Крістофер Ротер заявив Bild am Sonntag, що її засновник - зірковий американський юрист Майкл Хаусфельд - представляє інтереси "кількох добре відомих клієнтів". Згідно з даними німецького видання, до їх числа належать великі нафтові та торговельні компанії.

Торговельні організації роками сплачували за карткові платежі 0,3 відсотка від суми транзакції. Лише 2014 року після тиску з боку відомства федеральної канцлерки банки погодилися на переговори щодо цієї плати, після чого вона впала на 40 відсотків. У 2015 році платежі дебетними картками були оплачені товари на майже 100 мільярдів євро.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-