В ОАЕ презентують виставку української художниці та серію майстер-класів у межах «Місяця України»
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило посольство України в ОАЕ.

Захід організовано у межах масштабного «Місяця України в Об’єднаних Арабських Еміратах». Експозиція розкриває творчий доробок авторки – магістерки архітектури та образотворчого мистецтва, випускниці київської НАОМА. Марина Футимська є членкинею впливових мистецьких спільнот, зокрема International Watercolor Society (IWS), та має статус Golden Visa ОАЕ у категорії «Культура».
Окрім презентації робіт, у день відкриття стартує перший із чотирьох благодійних акварельних майстер-класів «Наша Україна». Серія занять розрахована на різні вікові групи – від дітей до дорослих – і присвячена вивченню українських культурних символів та традиційних художніх образів.
Усі майстер-класи є безкоштовними. Захід пройде у просторі Audio Note за адресою: Dubai Supreme Court Complex, Unit 313. Початок урочистого відкриття о 19:00.
Нагадаємо, «Місяць України в ОАЕ» – це масштабна ініціатива, спрямована на популяризацію української культури, історії та мистецтва в Об’єднаних Арабських Еміратах через виставки, лекції та музичні перформанси.
Фото: Maryna Art / Фейсбук