У Варшаві українців запросили на інтерактивну виставу-тренінг «Фарбований Лис»

У Варшаві українців запросили на інтерактивну виставу-тренінг «Фарбований Лис»

Укрінформ
У Польському театрі імені Арнольда Шифмана у Варшаві 22 червня відбудеться інтерактивна вистава-тренінг за мотивами казки Івана Франка «Фарбований Лис».

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило посольство України в Польщі.

На подію запросили батьків і дітей віком від 7 до 12 років – діти братимуть участь у виставі, а батьки стануть глядачами та свідками того, як діти протягом двох годин перетворяться на акторів.

З 11.00 до 13.00 відбуватиметься відкрита інтерактивна репетиція майбутньої вистави. Упродовж двох годин діти займатимуться музикою, ритмом, пластикою, хореографією, пантомімою та акторською майстерністю.

Після годинної перерви – о 14.00 – відбудеться показ вистави. Батьки, за бажанням, можуть спостерігати за процесом перевтілення дітей у персонажів казки.

Працюватимуть з дітьми та допомагатимуть їм грати у виставі засновники та керівники Харківського міського фонду підтримки дитячої творчості та Театру Дітей «СТЕЛ».

Детальнішу інформацію можна знайти тобі за посиланням.

Нагадаємо, у Варшаві проведуть ювілейний X фестиваль «Дні української музики», у межах якого 8, 10 та 13 вересня цього року відбудуться симфонічні концерти.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-