В Аргентині діаспора долучилася до фотовиставки «Зображення України»

В Аргентині діаспора долучилася до фотовиставки «Зображення України»

Фото
Укрінформ
У Національному музеї образотворчого мистецтва аргентинського міста Неукен триває фотовиставка «Зображення України», у яку свій внесок зробила місцева філія Українського культурного товариства «Просвіта».

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив референт Референтури преси УКТ «Просвіта» в Аргентині, член управи Конґресу українців Канади – відділ Торонто Хав'єр Апонюк Савич. 

Основні акценти виставки: «Погляди, які говорять нам про страх, побоювання, надію, любов, молитви… слова, які описують очікування тих, хто на передовій, радість повернення живими, біль непоправної втрати. Образи, які також дозволяють захоплюватися багатством народного одягу, орнаменти якого є чи не найяскравішим вираженням давньої культури, яка, передаючись із покоління в покоління, завжди характеризувала український народ та його цінності: любов до своєї землі, свободу і незалежність».

Виставка, яка раніше була представлена ​​в будівлі законодавчого органу провінції Неукен, буде відкрита для публіки до кінця жовтня.

Нагадаємо, Ансамбль українських народних танців «Просвіта» виступив на ХХ «Фестивалі іноземних громад» у місті Ушуая, учасниками якого були представники 23 різних країн світу.

Раніше Українське культурне товариство «Просвіта» в Аргентині взяло участь у «Фестивалі громад», що відбувся на Авеніда де Майо у Буенос-Айресі.

Фото: MBelen Pauk - Museo Nacional De Bellas Artes De Neuquen

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-