Аргентина

03 жовтня 2023


З Парагваю за сприяння діаспори відправили гумдопомогу для України

З міста Кармен-дель-Парана (Департамент Ітапуа, Республіка Парагвай) було відправлено для України морський контейнер із гуманітарною допомогою, яка складається з 15 т рису та 548 коробок із різдвяними подарунками й іграшками для дітей.


В Аргентині українська громада помолилася за мир в Україні

Представники української громади в Аргентині та дипломати Посольства помолилися у Буенос-Айресі за мир в Україні, звернулися з проханням до Богоматері взяти під своє заступництво українських захисників та захисниць, які боронять Україну від російського агресора, та вшанували пам'ять наших полеглих героїв.

27 вересня 2023

31 серпня 2023


Аргентинський спортсмен з інвалідністю планує відкрити у Львові завод адаптивних велосипедів

Відомий аргентинський спортсмен Жан Маджі, який попри інвалідність першим проїхав на адаптивному велосипеді Гімалаї, планує відкрити виробництво спеціальних трициклетів у Львові.

25 серпня 2023


Річницю Незалежності України відзначили низкою урочистих заходів у Буенос-Айресі

На центральній площі Буенос-Айреса Сан-Мартін 24 серпня провели урочистий захід, присвячений 32-й річниці Незалежності України, після чого відбулися збори біля пам’ятника Тарасу Шевченку, хода та акція «Ланцюг єдності».  

23 серпня 2023

16 серпня 2023


Українці надіслали з Аргентини нову партію гумдопомоги

З Аргентини за сприяння української діаспори вирушила чотирнадцята партія гуманітарної допомоги для України, яка складається з продуктів харчування, велосипеді для людей з обмеженими можливостями, ліків і таблеток для очищення води.

05 серпня 2023

03 серпня 2023


Посол в Аргентині зустрівся з президенткою Києво-Могилянської фундації Америки

Посол в Аргентині Юрі Клименко провів зустріч з Мартою Фаріон – президенткою Києво-Могилянської фундації Америки, американською юристкою, відомою активісткою українсько-американської громади.

02 серпня 2023

31 липня 2023


До української «Просвіти» в Аргентині завітала президентка Києво-Могилянської фундації Америки

Українське культурне товариство «Просвіта» прийняло президента Києво-Могилянської фундації Америки Марту Фаріон, яка розповіла про поточний стан української громади в США, її організацію, інституції та проблему інклюзії нової імміграції у структурах громади.

24 липня 2023


Апостольський екзарх відвідав парафію УГКЦ у столиці Аргентини

Апостольський екзарх для католиків візантійського обряду в Греції, владика Мануїл Нін 23 липня відвідав громаду катедрального собору Покрову Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви в Буенос-Айресі.

22 липня 2023

20 липня 2023

05 липня 2023

30 червня 2023


До «Просвіти» в Аргентині завітала делегація Червоного Хреста України

До Українського культурного товариства «Просвіта» в Буенос-Айресі завітала делегація Червоного Хреста України на чолі із заступником генерального директора Національного комітету товариства Червоного Хреста Іллею Клецковським.

13 червня 2023

10 червня 2023


Представники української громади відвідали показ фільму «Superpower» в Аргентині

Представники української громади в Аргентині, місцевої влади, дипломатичних і журналістських кіл відвідали прем’єру документального фільму американського актора Шона Пенна та режисера Аарона Кауфмана «Superpower», яка відбулася в Культурному центрі Сан Мартін м. Буенос-Айрес.

16 травня 2023

09 травня 2023

01 травня 2023

28 квітня 2023

30 березня 2023


Посол України подякував столиці Аргентини за плідну співпрацю з українською громадою

Посол Юрій Клименко зустрівся з головою уряду міста Буенос-Айрес Орасіо Родрігесом Ларретою та подякував за солідарність столиці Аргентини з Україною від початку повномасштабного вторгнення рф, за надання гумдопомоги та плідну співпрацю з українською громадою.

28 березня 2023


В Аргентині відбулася молитва за Україну

У аргентинському місті Лухан, у базиліці Луханської Божої Матері, 26 березня відбулася молитва за Україну, яку провів Єпископ Української греко-католицької церкви Владика Даниїл Козлинський.

21 березня 2023

16 березня 2023

13 березня 2023

04 березня 2023


Джапарова виступила перед законодавчими зборами Буенос-Айреса

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова під час виступу перед законодавчими зборами столиці Аргентини — міста Буенос-Айрес наголосила на спільних цінностях та бажанні жити у вільному й безпечному світі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-