Папа призначив митрополита УГКЦ зі США членом Дикастерії у справах комунікації

Папа призначив митрополита УГКЦ зі США членом Дикастерії у справах комунікації

Укрінформ
Папа Римський Франциск призначив Архиєпископа-Митрополита Філадельфійського Української греко-католицької церкви в США Бориса Ґудзяка одним з членів Дикастерії з питань комунікацій.

Як передає Укрінформ, про це повідомив інформресурс УГКЦ

Окрім митрополита Бориса, було призначено кардинала Мауро Ґамбетті, архиєпископа Хорхе Едуардо Лодзано, єпископа Емануеля Бадехо та монахиню сестру Наталі Бекар, заступницю Секретаря Синоду Єпископів.

Дикастерію з питань комунікацій заснував папа Франциск 27 червня 2015 року.

На нову структуру було покладено завдання повної реорганізації всієї комунікаційної системи Святого Престолу. У ній під одним керівництвом об’єднано усі джерела комунікацій Святого Престолу та міста-держави Ватикан.

Частинами дикастерії є офіційний сайт Святого Престолу www.vatican.va, пресслужба Святого Престолу, інформаційний потік Vatican News, щоденна газета «L’Osservatore Romano», видавництво Ватикану та інші медіаресурси Ватикану.

Нагадаємо, Архиєпископ-Митрополит Філадельфійський Української греко-католицької церкви в США Борис Ґудзяк відслужив Божественну Літургію у церкві Святого Михаїла в Шенандоа, Пенсільванія – парафії, яка вважається найстаршою українською католицькою громадою на американській землі.

Фото: ugcc.fr

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-