Президент СКУ виступив на IX річному саміті робочої групи США-Україна

Президент СКУ виступив на IX річному саміті робочої групи США-Україна

Укрінформ
Президент Світового конґресу українців Павло Ґрод під час виступу на «IX річному саміті робочої групи США-Україна: надання Україні річного звіту» закликав євроатлантичну спільноту забезпечити посилену підтримку для українських реформ та пришвидшити інтеграцію України в НАТО і набуття нею членства.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті СКУ.

Називаючи Україну «лінією фронту нової Холодної Війни», Ґрод докладно розказав про демократичну траєкторію, обрану українським народом, і наголосив на важливості розуміння, що «сьогодні Україна захищає не тільки себе, але і Захід в цілому та західні цінності» від російської агресії.

«СКУ й українські громади по всьому світу, зокрема УККА, відіграють надзвичайно важливу роль у підтримці народу України та просування його євроатлантичних прагнень», – сказав він у своїй заключній промові. 

Загалом під час саміту видатні спікери та експерти з України, Канади, ЄС і США обговорювали успіх України у шести соціально-економічних категоріях: «міцна демократична політика, розвинена ринкова економіка, зростаюча енергетична безпека, зростаюча загальна безпека, досяжна соціальна згуртованість, та сформована національна ідентичність.»

Саміт зосереджувався навколо низки важливих питань, таких як чесні вибори і обґрунтована фіскальна та грошово-кредитна політика.

Серед спікерів були Дмитро Разумков, Голова Верховної Ради України, Роман Ващук, Посол Канади в Україні (2014-2019) і голова Ради міжнародної політики СКУ, Джон Гербст, колишній посол США в Україні та директор по Євразії при Атлантичній Раді США, Оксана Маркарова, Посол України в США, Андрій Футей, Президент Українського Конґресового Комітету Америки і Віцепрезидент СКУ, Тамара Галло-Олексій, Виконавчий директор Національного представництва УККА та Віцепрезидент СКУ, та багато інших видатних лідерів думок. Марія Купріянова, Виконавчий директор СКУ, разом з Іванною Климпуш-Цинцадзе, Головою Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, взяли участь у спеціальній сесії про те, як США може допомогти Україні втілити в життя її євроатлантичне бачення.

Нагадаємо, СКУ очолив глобальну адвокаційну кампанію, у межах якої закликав українські громади та друзів України звернутися до очільників держав-членів НАТО на підтримку прискорення надання Україні плану дій щодо членства у НАТО.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-