Генконсульство України у Кракові повністю призупинило прийом громадян

Генконсульство України у Кракові повністю призупинило прийом громадян

Укрінформ
Генеральне консульство України в Кракові у зв’язку з захворюванням співробітників установи на COVID-19 призупинило прийом громадян у будь-якому вигляді (попередньо до 23 квітня 2021 року).

Як передає Укрінформ, про це йдеться в повідомленні Консульства.

Зауважується, що інформація щодо порядку прийому громадян, вже зареєстрованих  в системі «е-Черга» до ГКУ в Кракові буде надіслана індивідуально на адреси електронних скриньок, вказаних заявниками під час реєстрації.

На адресу електронних скриньок громадян, зареєстрованих в системі МЗС України «е-Черга» до ГКУ в Кракові у період від 12 квітня 2021 року по 16 квітня 2021 року, вже надіслано детальні роз’яснення щодо порядку вчинення обраних ними консульських дій в нашій установі у період дії особливого режиму функціонування.

Інформацію із роз’ясненням для громадян, які були зареєстровані в системі на період від 19 квітня 2021 року до 23 квітня 2021 року та від 25 березня 2021 року по 09 квітня 2021 року буде надіслано згодом.

Про факт надсилання згаданих повідомлень консульство буде інформувати також на своїх вебресурсах.

Консульство просить уважно перевіряти електронну скриньку, адреса якої була вказана під час реєстрації (в тому числі розділ «спам») та стежити за оновленнями на вебресурсах відомства.

Інформацію про відновлення роботи системи МЗС України «е-Черга» для реєстрації на прийом до ГКУ в Кракові буде розміщено на вебресурсах консульства згодом.

Консульство звертає увагу, що у зв’язку з непередбачуваними форс-мажорними обставинами, термін обробки документів, надісланих до установи засобами поштового зв’язку (для оформлення консульського обліку та щодо підтвердження дійсності посвідчення водія, тощо) може бути суттєво збільшено.

Водночас вчинити такі дії, як оформлення закордонного паспорта, нотаріальні дії, оформлення посвідчення особи на повернення в Україну, можна зробити у будь-якій найближчій консульській установі України на території Республіки Польща. Інформацію щодо режиму робити можна отримати зателефонувавши на «гарячі лінії» обраної установи.

Контакти за посиланням: Консульський Відділ Посольства України у Варшаві, Генеральне консульство України у Любліні, Консульство України у Гданську

Раніше повідомлялося, що Генконсульство України в Кракові переходить на особливий режим роботи у зв’язку з епідемічною ситуацією та запровадженими на території Республіки Польща карантинними заходами.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-