Консульство

26 липня 2021

22 липня 2021


Генконсул обговорив потреби української громади Сілезького воєводства Польщі

Генеральний консул України у Кракові В’ячеслав Войнаровський 21 липня здійснив чергову робочу поїздку у м. Катовіце Сілезького воєводства Республіки Польща, де обговорив з місцевою владою проблемні питання, які особливо хвилюють українську громаду на цій території.

19 липня 2021

13 липня 2021

12 липня 2021


Генконсул України у Кракові зустрівся з активом української громади міста Бєльско-Бяла

Генеральний консул України у Кракові В'ячеслав Войнаровський здійснив робочу поїздку у місто Бєльско-Бяла Сілезького воєводства Республіки Польща, у рамках якої відбулися зустрічі з президентом міста Ярославом Клімашевським та активом місцевої української громади.

08 липня 2021

06 липня 2021


Генконсул України в Мілані зустрівся з представницями культурної асоціації «Злагода»

У Генеральному консульстві України в Мілані 5 червня відбулася зустріч з представницями української культурної асоціації міста Бергамо «Злагода», під час якої поговорили про спільну організацію культурно-гуманітарних заходів, а також про нагальні потреби та підтримку роботи асоціації.

05 липня 2021

25 червня 2021


Генконсул України зустрівся з Головою президії головної управи Об’єдання лемків Польщі

Генконсул України у Кракові В'ячеслав Войнаровський 23 червня зустрівся з Григорієм Трохановським – Головою президії головної управи Об’єднання лемків Польщі, що об’єднує 41 гурток з території Малопольського, Вєлькопольського, Любуського, Нижньосілезького та Підкарпатського воєводств.

23 червня 2021


У США проведуть юридичні семінари для української діаспори у штаті Іллінойс

У приміщенні Генерального консульства України в Чикаго 22 червня відбулася зустріч генконсула Сергія Коледова з офіцером у зв`язках з громадськістю Офісу Генерального прокурора штату Іллінойс Нетті Ласко, на якій домовилися про проведення юридичних семінарів для української діаспори.

17 червня 2021

16 червня 2021

09 червня 2021


Очільники українських організацій зустрілися з посадовцями міськради Кракова

8 червня за ініціативи та участі Генерального консула України в Кракові Вячеслава Войнаровського відбулася робоча зустріч очільників українських громадських організацій та об’єднань Кракова з посадовцями Краківської міської ради.

07 червня 2021


Генконсул обговорив питання української громади в Мілані

Генеральний консул України в Мілані Андрій Картиш провів зустріч з префектом Мілана та провінції Ренато Сакконе, під час якої сторони обговорили питання щодо перебування в Мілані та провінції численної української громади.

26 травня 2021


Консули відвідали Футбольний турнір українських аматорських команд Італії

Представники Генерального консульства України в Мілані відвідали гостинне місто Брешія для того, щоб повболівати на вже традиційному Футбольному турнірі українських аматорських команд Італії.

25 травня 2021


У Кракові обговорили забезпечення потреб українських дітей і підлітків

Генеральний консул України в Кракові В'ячеслав Войнаровський та консульський агент ГКУ в Кракові Христина Дейнега відвідали Європейський колегіум у Кракові та обговорили, зокрема, питання культурних потреб українських дітей і підлітків.

22 травня 2021

21 травня 2021

19 травня 2021


МЗС України представило чат-бот для консульської допомоги громадянам

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив бета-версію нового цифрового продукту МЗС, завдяки якому сотні тисяч громадян вже можуть цілодобово та з будь-якої точки світу всього у кілька кліків отримати необхідну інформацію з консульських питань. 

18 травня 2021


Українці у Стамбулі зустрілася з заступником очільника МЗС України

В Українському Товаристві у Стамбулі (Ukrayna Dayanışma Derneği) 17 травня відбулася зустріч активу товариства, викладачів відділення української мови та літератури Стамбульського університету із заступником міністра закордонних справ України Василя Боднаря.

17 травня 2021

15 травня 2021


У Кракові відновили фасад будинку, де жив Василь Стефаник

У Кракові до 150-річчя з дня народження українського майстра експресіоністичної новели, громадського діяча та політика Василя Стефаника відновили частину фасаду будинку на вул. Аріанській 1 у Кракові, де жив письменник.

13 травня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-