Українці відзначили ювілей Лесі Українки у Республіці Комі

Українці відзначили ювілей Лесі Українки у Республіці Комі

Фото
Укрінформ
150-річчя від дня народження Лесі Українки відзначили українці у російській Республіці Комі – вшанування видатної української письменниці, перекладачки та культурної діячки відбулося у Сиктивкарі.

Як передає Укрінформ, про це повідомило Об’єднання українців Росії з посиланням на українську активістку Любов Воробей.

Фото: Об’єднання українців Росії

Фото: Об’єднання українців Росії

«На вечорі панувала душевна атмосфера. Відчутно було, що представники українського товариства особливо ретельно підготувалися до цього заходу. Присутнім були представлені твори видатної української поетки», – йдеться в повідомленні.

Фото: Об’єднання українців Росії
Фото: Об’єднання українців Росії

Зауважується, що на заході були присутні представники Міністерства національної політики Республіки Комі, з якими в українського товариства добре взаєморозуміння.

Нагадаємо, у Москві українські активісти та дипломатичні працівники Посольства України вшанували 150-річчя Лесі Українки, поклавши квіти до пам’ятника їй на Українському бульварі.

Як повідомляв Укрінформ, 29 січня 2021 року Президент України Володимир Зеленський видав Указ №32/2021 про відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки на державному рівні. Протягом 2021 року під егідою Міністерства культури та інформаційної політики відбудеться серія заходів з нагоди ювілею видатної українки 25 лютого.

У діаспорі своєю чергою цю дату відзначають педагогічними, освітніми, творчими конкурсами, проєктами тощо, які підготували, зокрема, Спілка українських освітян діаспори, українці в Норвегії, Угорщині, ОАЕ, Німеччині, США та інших країнах, українські дипломатичні та консульські установи за кордоном тощо.

Фото: Об’єднання українців Росії

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-