У МІОК закликають підтримати освітній проєкт для українського закордонного шкільництва

У МІОК закликають підтримати освітній проєкт для українського закордонного шкільництва

Укрінформ
Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» (МІОК) закликає підтримати важливий проєкт для українського шкільництва діаспори – новий освітній портал.

Про це повідомляться на сторінці МІОК у Facebook.

"Друзі, закликаємо фінансово підтримати надзвичайно важливий для українського шкільництва за кордоном проєкт - портал "Український освітній всесвіт: інтерактивна карта та форум для комунікації педагогів" та його мобільну версію", - йдеться у дописі.

Зазначається, що спільнокошт піде на важливу справу, адже усі, хто підтримає цей проєкт, допоможуть українському педагогові та українській дитині за кордоном.

Перерахувати кошти можна за посиланням.

Ідея проєкту народилася в середовищі педагогів та керівників шкіл в результаті обговорень, які відбувалися торік під час Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл, що відбувся 17-22 серпня 2018 року. Саме тоді педагоги з 36 країн звернулися до колективу МІОКу із проханням розробити такий комунікаційний онлайн-майданчик.

Проєкт розміщено на платформі StartЕra. Зазначається, що портал "Український освітній всесвіт: інтерактивна карта та форум для комунікації педагогів" – це комунікативна онлайн-платформа для обміну досвідом та навчальними матеріалами, модернізації та запровадження інновацій в освітній процес українських шкіл за кордоном, а також для поширення знань про українську культуру та історію у країнах проживання.

Як повідомляється, це перша комунікаційна платформа, яка в онлайн-режимі дасть змогу швидко і якісно створювати новий інтелектуальний продукт, обмінюватися досвідом, шукати та знаходити нові підходи до роботи із дітьми різних вікових категорій.

Проєкт покликаний допомогти українським суботнім та недільним школам за кордоном, у яких викладають предмети українознавчого циклу, налагодити ефективну фахову комунікацію.

Зауважується, що досі немає реєстру українських шкіл вихідного дня за кордоном, що, беззаперечно, ускладнює комунікацію педагогів та ізолює їх. Тому цінність проєкту його розробники вбачають у тому, що він сприятиме мережуванню, формуванню освітнього середовища, розвитку й зміцненню української школи за кордоном, учні якої в майбутньому будуть носіями правдивих знань про Україну та українську культуру в країнах проживання.

Читайте також: У Лісабоні запрошують на відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку

Як зазначається, проєкт підтримують Світовий конґрес українців, Світова федерація жіночих організацій, Національна українська освітня рада при Конґресі українців Канади, Союз українських організацій Австралії, президент СКУ у 2008-2018 рр. Евген Чолій тощо.

До завершення кампанії залишилося 89 днів. Станом на 4 вересня зібрано 1% із загального бюджету в 153920 грн.

Фото: startera.org.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-