Об’єднання українців Франції відкрило сайт для діаспори

Об’єднання українців Франції відкрило сайт для діаспори

Укрінформ
Об’єднання українців Франції створило сайт uduf.fr для французів та української діаспори, метою якого є поширення реальної інформації про події в Україні та спростування проросійських кліше серед французького суспільства.

Про це повідомив Укрінформу голова Об’єднання українців Франції Богдан Білогоцький (Білот).

«Загалом у Франції, все, що стосується України, зафарбоване московською пропагандою.  Інформація не надійна або відверта дезінформація,  не згадуючи вже про численні фейки. Наш сайт спрямований, в першу чергу, на французьких читачів, до котрих намагаємося донести українську дійсність, стерти всі історичні кліше. Також для українців у Франції, аби повідомляти про події та заходи», - розповів Богдан Білогоцький.

Серед основних цілей проекту він називає надання правдивої інформації про УНР та роль Центральної Ради, роль українців у ході Другої світової війни, сучасну релігійну ситуації в Україні та інші питання.

Крім історичної частини, проект має на меті поширювати інформацію про українську культуру, спорт, традиції тощо.

«Маємо намір використовувати цей сайт як майданчик для оприлюднення наших листів, наприклад, як останнього до пана Дуди, президента Польщі, до віце-президентки Парламентської асамблеї Ради Європи, ну, і відкриті листи», - вказав Білогоцький.

За його словами, сайтом та сторінкою проекту у Facebook опікуються шість членів української громади у Франції.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-