Чолій відвідає п’ять країн світу, де просуватиме українські інтереси

Чолій відвідає п’ять країн світу, де просуватиме українські інтереси

1609
Укрінформ
Президент Світового конгресу українців (СКУ) Євген Чолій відвідає п’ять країн світу - Австрію, Словаччину, Бельгію, ОАЕ та Сербію, де просуватиме українські інтереси на заходах ОБСЄ, Європарламенту та ООН.

Про це повідомляє прес-служба СКУ.

"Протягом 22 лютого – 7 березня 2018 р. президент Світового конгресу українців (СКУ) Євген Чолій відвідає Австрію, Словаччину, Бельгію, Об’єднані Арабські Емірати та Сербію, де просуватиме українські інтереси на заходах Організації з Безпеки і Співробітництва в Європі (ОБСЄ), Європейського Парламенту і Організації Об’єднаних Націй (ООН) та на зустрічах з високопосадовцями міжнародних інституцій і держав світу та з українськими громадами з мережі СКУ", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Є.Чолій візьме участь у додатковому заході під час зимової сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ (Відень, Австрія), в заходах Європейського Парламенту (Брюссель, Бельгія) та в заході Офісу ООН з координації гуманітарних ситуацій (Дубай, ОАЕ), де матиме тематичні виступи та обговорить актуальні українські питання з високопосадовцями міжнародних інституцій.

Читайте також: Світове українство вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні

Крім цього, українська тематика буде в центрі уваги під час офіційних зустрічей президента СКУ з урядовцями держав світу, а також з українськими громадами та їхніми Проводами в Австрії, Словаччині, Бельгії, ОАЕ та Сербії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-