Світове українство вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні

Світове українство вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні

1445
Укрінформ
Сьогодні, 20 лютого, закордонне українство вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні, загиблих на Майдані.

Про це повідомляється на сайті СКУ.

"20 лютого 2018 р. українці всього світу будуть відзначати четверту річницю трагічних подій на київському Майдані незалежності, які жорстоко та безжалісно обірвали життя жінок і чоловіків, які своїм героїзмом привернули міжнародну увагу до України, забезпечивши, щоб український народ не залишився наодинці в боротьбі за демократичні цінності, основні права та принципи, котрі сповідує західна цивілізація", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в СКУ, наразі відбувається розвиток нової України, в якій поважають основні людські права і панує верховенство права та яка реформується, модернізовується і протидіє корупції.

Водночас, гібридна війна Російської Федерації проти України майже щодня продовжує забирати життя мужніх воїнів та невинних цивільних, а широкомасштабна дезінформаційна кампанія має на меті дискредитувати Україну і її народ.

"Нехай жертовність Героїв Небесної Сотні, Героїв Революції Гідності та відважних захисників України, які зупиняють Російську Федерацію від просування на захід до Європи, будуть постійним нагадуванням про крихкість миру і безпеки та про важливість залишатись непохитними в забезпеченні виведення іноземних військ з України, включаючи деокупацію Криму", - підкреслили в організації.

Також світове українство висловлює подяку міжнародному співтовариству за підтримку Української держави.

“У цю річницю Світовий конгрес українців висловлює вдячність міжнародному співтовариству за його посилену та непохитну підтримку України, віддаючи належне пам’яті та перемозі Героїв та учасників Революції Гідності, зокрема Небесній Сотні", - заявив президент СКУ Євген Чолій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-