Україна планує відкрити ще одне почесне консульство в Аргентині

Україна планує відкрити ще одне почесне консульство в Аргентині

Фото
761
Ukrinform
Україна має намір відкрити почесне консульство в аргентинському місті Ресистенсія (провінція Чако), що сприятиме подальшому об'єднанню української громади та вирішенню її проблем.

Про це повідомив посол України в Аргентині Юрій Дюдін під час зустрічі з представниками українських громад провінції Чако, повідомляється на офіційному сайті Посольства України в Аргентині.

Так, під час поїздок до трьох міст - Сан-Бернардо, Роке-Саенс-Пенья та Лас-Бреньяс - дипломат поінформував етнічних українців щодо сучасної ситуації в Україні та навколо неї.

Крім цього, були обговорені питання участі української громади в економічному, соціально-політичному та культурному житті провінції, збереження національних і культурних традицій українського народу, а також поінформовано про перспективи відкриття почесного консульства України в м.Ресистенсія (з консульським округом, що охоплюватиме провінцію Чако). На переконання українського посла, відкриття дипустанови сприятиме подальшому згуртуванню української громади та вирішенню її проблем.

Читайте також: Кубів зустрівся з українською діаспорою Аргентини

Наразі в Аргентині діють два українських почесних консульства - у містах Ла-Плата та Посадас.

До слова, за оціночними підрахунками в аргентинській провінції Чако проживає від 30 до 45 тис. етнічних українців. Саме тут знаходяться найбільші громади нащадків українських емігрантів, що у 20-30-х роках ХХ сторіччя приїхали у пошуках кращої долі до аргентинської провінції Чако.

Фото Посольства у Фейсбуці

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-