Найбільший український прапор замайорить у Києві

Найбільший український прапор замайорить у Києві

1613
Укрінформ
У центрі Києва до Дня Державного Прапора 23 серпня 2018 року встановлять флагшток з найбільшим прапором в Україні.

Про це в ефірі радіо "Київ" заявив мер столиці Віталій Кличко, передає КМДА.

"Я хотів би, щоб люди не спекулювали на цю тему. Державний Прапор України є одним із символів держави, її оберегом, що сприяє національній єдності, консолідації суспільства, пробуджує почуття гордості за свою країну. Пам’ятаємо, як наші хлопці встановлювали український прапор на горі Карачун, пам’ятаємо синьо-жовті прапори, пробиті кулями і осколками, просякнуті кров’ю наших хлопців. За державний прапор і нашу державу захисники України віддають своє життя сьогодні на Сході країни. Тому не треба спекулювати – потрібен нам головний прапор нашої держави чи ні. Ми повинні встановити у Києві головний держаний прапор України", – наголосив Кличко.

Київський міський голова зазначив, що столична влада разом із фахівцями розглядала багато локацій, де би міг бути встановлений флагшток з найбільшим українським прапором, і зупинилися на території музею історії України у Другій світовій війні, адже таке розташування дозволить побачити прапор з майже усіх куточків Києва.

Мер розповів, що флагшток буде сталевий висотою 75 м, а розмір прапору – 12,5 м х 19 м. Загальна вага металевої конструкції флагштоку становить 85 тонн. Відкриття планують до Дня Прапору – 23 серпня 2018 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-