Українці виграли два "золота" на міжнародній олімпіаді з екології в Бразилії

Українці виграли два "золота" на міжнародній олімпіаді з екології в Бразилії

907
Ukrinform
Українська команда здобула дві золоті медалі на міжнародній учнівській олімпіаді з екології, що проходила 22-29 жовтня в Бразилії.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

"Катерина Малкіна виборола "золото" за проект "Новий метод біогенної утилізації поліетилену високої щільності (HDPE)" – він присвячений можливості певного виду личинок перетравлювати поліетилен. Юрій Паша отримав золоту медаль за проект "Новий екологічно безпечний метод підвищення життєвих характеристик рослин родини Poaceae (Злаки)". Окрім медалі, Юрій також отримав Гран-Прі олімпіади. Його розробка дозволить покращити урожай злакових рослин", - йдеться у повідомленні.

Відомо, що Катя Малкіна навчається в 11 класі Маріупольського технічного ліцею, випускником якого також є і Юрій Паша, а зараз він студент-першокурсник Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Нагадаємо, міжнародна учнівська олімпіада з екології проходила в межах міжнародного ярмарку науки і техніки 32-го MOSTRATEC. На олімпіаді було представлено 420 учнівських проектів із різних країн світу.

Фото у Фейсбуці Петра Порошенко

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>