Українська діаспора закликає Канаду посилити санкції проти Росії

Українська діаспора закликає Канаду посилити санкції проти Росії

Укрінформ
Зважаючи на те, що Росія продовжує зневажати міжнародне право, вона заслуговує на посилення канадських санкцій.

Таку думку висловив президент Конгресу українців Канади Павло Ґрод, передає кореспондент Укрінформу.

«Росія продовжує демонструвати свою зневагу до міжнародного законодавства та міжнародно визнаних стандартів прав людини. Важливо, аби уряд Канади швидко наклав санкції на російських фізичних та юридичних осіб, відповідальних за порушення міжнародного законодавства та прав громадян України й Росії», - сказав Ґрод.

Він також привітав ухвалення нижньою палатою федерального парламенту Канади так званого «акту Магнітського», який дозволяє накладати санкції на порушників прав людини і корупціонерів по всьому світ.

«Це був дійсно історичний день. Я вітаю усіх депутатів та лобістів, які наполегливо працювали над ухваленням цього законодавства», - наголосив президент КУКу.

Читайте також: Канада ухвалила «акт Магнітського»

Як відомо, російський адвокат Сергій Магнітський загинув у Росії 16 листопада 2009 року, перебуваючи під арештом, після викриття корупційних злодіянь вищого керівництва держави. США ще у 2012 році запровадили санкції проти російських чиновників, яких підозрюють у порушенні прав людини. Згодом подібний закон ухвалив Європарламент, Естонія та Великобританія.

Цього тижня до їх числа приєдналася і Канада, яка поширила дію свого «акту Магнітського» на чиновників-корупціонерів і порушників прав людини по всьому світу, а не лише в РФ. Для остаточного набуття законом сили, йому ще необхідно подолати одне голосування у Сенаті та отримати підпис генерал-губернатора, але на чинному етапі ці кроки є радше формальністю і мають завершитися же найближчим часом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-