Американські лікарі безкоштовно оперуватимуть дітей з опіками у Львові

Американські лікарі безкоштовно оперуватимуть дітей з опіками у Львові

1177
Укрінформ
Американські лікарі у Львові безоплатно оперуватимуть 45-50 дітей з різних областей України, які постраждали через опіки.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Під час роботи виїзної клініки 24 вересня лікарі планують оглянути 190 дітей з різних областей України, які постраждали через опіки, з яких відберуть 45-50 дітей для проведення оперативних втручань", - йдеться у повідомленні.

Як зазначають організатори, в рамках міжнародної співпраці медичний центр "Intersono Medicover Group" прийматиме виїзну клініку у складі дев’яти осіб: це пластичні хірурги та дитячі анестезіологи.

"Вперше в Україні буде використано UltraPulse CO2 Laser (Lumenis). Це особливо важливо, адже використання такого лазера в усуненні дефектів від опіків є надзвичайно дороговартісним. Втім, усі процедури та операції для українських пацієнтів будуть абсолютно безкоштовними", - підкреслюють організатори.

Як повідомляється у прес-службі, у Львові з 23 по 30 вересня уже всьоме працюватиме міжнародна виїзна клініка під керівництвом Геннадія Фузайлова, професора Гарвардської медичної школи, лікаря бостонської клініки Shriners Hospitals for Burn Children. 

Щорічно в рамках українсько-американського соціального проекту "Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям" лікарі з опікового центру Бостона спільно з львівськими лікарями консультують та оперують дітей зі всієї України, які перенесли опіки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-