Казахстанський школяр самостійно опанував українську мову

Казахстанський школяр самостійно опанував українську мову

Відео
1668
Укрінформ
17-річний Назар Ісаєв із Казахстану за два роки опанував незнайому для себе українську мову завдяки телебаченню.

Він регулярно дивився програми українського каналу "1+1", ідеться в сюжеті ТСН.

Хлопець живе в Астані та ніколи не бував в Україні, також не має етнічного коріння – він звичайний казах. Однак дуже радіє подарованій книзі українською мовою та знає всіх зірок українського телеефіру.

"Я всіх ведучих знаю", - зізнається він і додає, що найбільше йому подобається Алла Мазур. 

Як зазначається в сюжеті, наразі Назар навчається на першому курсі на хіміка. Захопленню сина батьки дивувались, але не противилися.

"Він розумний хлопець. Якщо це йому подобається – будь ласка", - каже мама. А батько навіть пригадав деякі з українських пісень, які він чув під час служби ще в радянській армії.

Крім того, хлопець навіть поширює знання якихось українських слів серед друзів і однокласників. Найважчим, за його зізнанням, було опанувати діалекти та наголоси – особливо там, де вони різняться від російських. Тепер Назар мріє на власні очі побачити країну, мова якої йому так припала до серця.

"Львів, Одеса, Київ, я багато знаю про Київ, але я ніколи там не був. Я знаю, що у Чернівцях великий красивий університет. Також я хочу спробувати українську страву, справжню українську страву. Я кожен день їм борщ, але я ніколи не пробував справжній український борщ", - зізнався він.

За його словами, на опанування української школяр із Казахстану витратив менше двох років і по-дитячому дивується тим, хто постійно живе в Україні і не лише не говорить, а подекуди й не розуміє українську. Він каже, щоби вивчити будь-яку мову, не потрібно мати причини – тільки бажання. 

Фото/Відео: ТСН
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-