У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка рідкісних «Кобзарів»

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка рідкісних «Кобзарів»

Укрінформ
У Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка рідкісних "Кобзарів".

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Рівненська обласна рада.

«На фото - «Кобзарь» Тараса Шевченка, виданий у 1899 році в редакції журналу «Кіевская Старина». У той час наша держава перебувала у складі Російської імперії, тому назва зросійщена», - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, ця унікальна книга – один з експонатів виставки «Вже з неба подивлюсь на Україну…», яка 7 березня відкриється в Рівненському обласному краєзнавчому музеї. В облраді інформують, що вона присвячена 210-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

За словами спеціалістів, згадане видання відносять до таких, де виявили друкарські помилки та хронологічну плутанину. Але від цього воно не менш цінне.

В експозиції представлять й інші рідкісні видання із фондової музейної збірки, а також графічні роботи майстрів, які ілюстрували життя та творчість українського поета, прозаїка, драматурга, художника та громадсько-політичного діяча.

Читайте також: У Житомирі відкрили виставку, присвячену барону-благодійнику де Шодуару

Як повідомляв Укрінформ, у Рівному відкрили першу в Україні унікальну виставку рукописних партитур «Рукописні партитури церковної музики з історичної Волині кінця ХІХ - середини ХХ століття».

Фото: Рівненська обласна рада

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-