Заявки на програму УКФ «Культура без бар'єрів» можна подавати ще протягом тижня

Заявки на програму УКФ «Культура без бар'єрів» можна подавати ще протягом тижня

Укрінформ
Заявку на програму Українського культурного фонду «Культура без бар'єрів» можна подати до 17 січня. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства культури та інформаційної політики в Телеграмі.

Так, у межах програми на 2022 рік пропонується три ЛОТи: Підтримка митців з інвалідністю; Мистецтво без бар'єрів; Безбар'єрне суспільство.

Зокрема, результатом першого ЛОТу має стати реалізація проєктів, у яких митці з інвалідністю є авторами або безпосередніми виконавцями та учасниками культурно-мистецьких заходів, тобто є інтегрованими у процес створення культурних продуктів на рівні людей без інвалідності.

Результатом другого ЛОТу має стати створення якісних інклюзивних культурних продуктів, які орієнтовані на потреби людей з інвалідністю, інклюзивна адаптація наявних продуктів або, наприклад, підтримка інклюзивних мистецьких освітніх програм для професіоналізації людей з інвалідністю.

А результатом третього ЛОТу має стати підтримка створення публічних та доступних платформ для поширення інклюзивних продуктів задля задоволення культурних потреб людей з інвалідністю або, наприклад, підтримка масштабних публічних подій та соціальних інформаційних кампаній, які привертають увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю, формують повагу до їх прав та потреб, стверджують інклюзію як базову цінність для суспільного розвитку.

Дедлайн подачі заявок: 17 січня о 18:00 годині.

Як повідомлялося, Український культурний фонд приймає проєктні заявки на ЛОТи «Розвиток кінопроєкту ігрового кіно» та «Препродакшн неігрового кіно» грантової програми «Аудіовізуальне мистецтво».

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-