ЮНЕСКО визнала загальний стан «Софії Київської» задовільним

ЮНЕСКО визнала загальний стан «Софії Київської» задовільним

Укрінформ
Комітет всесвітньої спадщини ЮНЕСКО визнав загальний стан збереження об’єкта Собору Святої Софії у Києві задовільним.

Як передає Укрінформ, про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в Телеграмі.

"Маю чудові новини для України з 44 сесії комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. На сьогоднішньому обговоренні розглядалося питання стану збереження об’єктів, що мають охоронний статус ЮНЕСКО по всьому світу. Місія дійшла висновку, що загальний стан збереження об’єкту Собору Святої Софії з прилеглими монастирськими спорудами та монастирського комплексу Києво-Печерської лаври з церквою Спаса на Берестові, є задовільний. Об’єктам Софії Київській та Печерській лаврі нічого не загрожує", - написав Ткаченко.

Він також зазначив, що комітет всесвітньої спадщини відзначає позитивні тенденції з 2017 року і зазначає, що реалізація усіх відповідних заходів позитивно позначається на збереженні визначної універсальної цінності об’єкта.

Читайте також: Ткаченко перевірив, як реставрують «Софію Київську»

За його словами, жодних нових факторів, що негативно впливають на стан збереження об’єкта, не було виявлено, а навпаки у порівнянні з минулими роками є значні покращення.

Світова спадщина ЮНЕСКО — видатні культурні та природні цінності, що вважаються надбанням усього людства. Ці цінності перелічені в списку ЮНЕСКО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-