В Україні дозволили масові культурні заходи у приміщеннях

В Україні дозволили масові культурні заходи у приміщеннях

Укрінформ
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко закликав купувати квитки на концерти, майстер-класи, вистави та у кінотеатри для поступового відновлення сфери культури та гостинності і виведення її із кризи.

Як передає Укрінформ, про це Ткаченко написав у Фейсбуці.

"Важливі новини для культури, креативних індустрій та туризму. З сьогоднішнього дня, 16 червня, вся територія України знаходиться у оновленій "зеленій зоні". Щойно уряд прийняв відповідне рішення. Це несе за собою ряд позитивних змін для сфери культури та гостинності", - зауважив міністр.

За його словами, "тепер проведення масових заходів (культурних, розважальних, релігійних, рекламних тощо) у приміщеннях дозволяється зі 100% наповненням. Без обмеження дистанції між присутніми. Проте учасники та організатори заходів мають використовувати захисні маски або респіратори.

Читайте також: В Україні оновили правила поділу на зони карантину – що змінилося

Якщо ж всі присутні мають негативні результати тесту на COVID-19, який зроблений не більше як за 72 години, чи документ повного курсу вакцинації – обмеження вище не застосовуються".

"Ми на правильному шляху для поступового відновлення сфери і виводу її з кризи. Не зважайте. Купуйте квитки на концерти, майстер-класи, вистави та у кінотеатри. Галузь потребує цього, а ми з вами потребуємо емоцій та культурного наповнення", - закликав Ткаченко.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-