У Нідерландах стартував тиждень дизайну, Україна також представлена

У Нідерландах стартував тиждень дизайну, Україна також представлена

Укрінформ
У Ейндговені проходить тиждень дизайну в Нідерландах. Україна бере участь у цій події вже втретє.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі з посиланням на Dutch Design Week 2019.

Після кількох виставок український продукт уже став знаним у світі, тож цього року вирішили показати український креатив, продемонструвати, що українські дизайнери розмірковують і працюють над такими важливими темами як екологія.

Українські митці представили процеси дослідження виробництва паперу з осіннього опалого листя, створення екологічного хутра з конопель.

Україну представляє проект Ukraine. Affair with Earth (українська назва: Відносини із землею/Лісова пісня). Українці демонструють, як співіснують із Землею, сприймаючи її як матір, кохану, джерело натхнення. А ще намагаються переосмислити зміст українських ремесел.

Одна з тем – це спостереження та роздуми щодо Чорнобиля, де лиси, вовки та види, які вважалися зниклими (коні Пржевальського), знову в зоні відчуження.

Читайте також: Порухом руки люстра перетворюється на жакет

Для презентації проекту ательє PROSO розробило засіяні живою екосистемою зелені столи. Протягом тижня відвідувачі зможуть стежити за процесом, бачити як завдяки дбайливому ставленню проростають зерна та формується коріння.

Захід проходить з 19 по 27 жовтня.

Фото: www.ddw.nl

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-