На Пекінському кінофестивалі вдруге працюватиме Український стенд

На Пекінському кінофестивалі вдруге працюватиме Український стенд

Укрінформ
Український національний стенд із 16 по 19 квітня працюватиме на кіноринку Пекінського міжнародного кінофестивалю.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Як зазначається, цей кінофестиваль відбувається щороку за підтримки уряду КНР та є одним із найвпливовіших і наймасштабніших заходів у регіоні. Цьогоріч він триватиме з 13 по 20 квітня.

“У день відкриття стенду – 16 квітня – також заплановано спеціальну презентацію української кіноіндустрії та її можливостей. Під час заходу будуть представлені загальні дані про Україну, аналіз національного кіноринку та його досягнень, а також основні переваги організації зйомок в Україні та успішні кейси українсько-китайського партнерства у галузі аудіовізуального виробництва”, - ідеться у повідомленні.

Як підкреслює голова Держкіно Пилип Іллєнко, Пекінський кінофестиваль є вкрай важливою та ефективною платформою для промоції країни і встановлення необхідних для подальшого партнерства зв’язків як з представниками держорганів, так і бізнес-сектора.

“Торік ми вперше організували Український національний стенд на BJIFF, були задоволені його роботою, нині плануємо розвинути й закріпити цей успіх та вкотре довести, що #UkraineIsYourDestination – це не просто красиве гасло, а реальний робочий вектор взаємовигідної міжнародної співпраці”, – зазначає він.

Читайте також: Документальний фільм “Какофонія Донбасу” виходить у французький прокат

Об’єми та динаміка росту кіноринку Китаю вражають. Минулого року касові збори в країні зросли на 9% і становили близько $9,3 млрд, а кількість проданих квитків перевищувала 1,7 млрд.

За словами голови Української кіноасоціації Вікторії Ярмощук, на сьогодні у Китаї нараховується понад 60 тис. Екранів, у 2018 році щодня відкривалися 22 нових екрани. Такий величезний ринок вимагає дуже багато різноманітного контенту. Тож українська кіноіндустрія має всі шанси зробити свій внесок у його наповнення.

Щоб отримати можливість представити свої проекти на національному стенді Пекінського кінофестивалю, треба подати до Української кіноасоціації інформацію про свою компанію, актуальні проекти та сервіси.

Більшість матеріалів, представлених на стенді, будуть перекладені китайською мовою. Вони надаватимуть вичерпну та актуальну інформацію про кіноринок в Україні.

Читайте також: Фільм про хор франківських комунальників відібрали на європейський кінофестиваль

Дедлайни для подачі матеріалів: до 25 березня 2019 року – відео для трансляції на стенді (mp4/mov, full HD); до 8 квітня 2019 року – друкована продукція.

Цьогоріч програма BJIFF включає понад 300 різноманітних івентів: зокрема, це головний конкурс Tiantan Award, секція “Панорама”, великі тематичні форуми та кіноринок, де буде представлено більше 200 компаній та організацій з усього світу.

Умови реєстрації учасників BJIFF (до 25 березня) тут.

Для передачі інформації та матеріалів для національного стенду, а також з додатковими питаннями прохання звертатися до представниці Української кіноасоціації Анни Волкової: +380 (44) 459 46 10; avolkova@mpa.org.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-