SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Києві презентували серію книг про війну на Донбасі - 27.06.2018 12:40 — Новини Укрінформ
У Києві презентували серію книг про війну на Донбасі

У Києві презентували серію книг про війну на Донбасі

Фото
782
Ukrinform
У Києві презентували книги "Війна без коментарів" та "Світ, який ми захищаємо", де у фотографіях цивільного населення та військових журналістів розповідається про війну, яку РФ розпочала на сході України.

Про це повідомляється на сторінці Міністерства оборони України у Facebook.

"Війна без коментарів" та "Світ, який ми захищаємо". З такими назвами вийшла серія книг, яку сьогодні презентували у Києві. Перший том – це збірка знімків цивільного населення, яка розповідає про громадськість України й власне про те, кого і що захищають наші бійці на передовій. Друга книга ввібрала в себе фотографії бойових дій на Донбасі та те, як наші захисники відстоюють свою державу”, - йдеться у повідомленні.

У Києві презентували фотокнигу «Світ, який ми захищаємо» / Фото: mil.gov.ua

Читайте також: Діти-переселенці з Криму разом із першою леді додали свої історії до “Книги Миру”

Як заявила прес-секретар міністра оборони Вікторія Кушнір, яка і стала ініціатором проекту, книга "Війна без коментарів” раніше вже була презентована на заходах в штаб-квартирі НАТО та на заходах під егідою ООН. Проект спрямований на те, щоб якомога більше людей дізналися, що ж насправді відбувається на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-