У Києві презентували дослідження про шлях України від СРСР до Європи

У Києві презентували дослідження про шлях України від СРСР до Європи

Фото
Укрінформ
Центр Разумкова презентував монографію “Україна на порозі об’єднаної Європи”, присвячену дослідженню змін в Українській державі в період від розпаду СРСР і до нинішніх часів.

Як зазначалося на презентації видання в Укрінформі, у книзі містяться результати соціологічних досліджень, які демонструють зміни у свідомості українського суспільства протягом періоду трансформації.

Заступник генерального директора з аналітичної роботи - директор політико-правових програм Центру Разумкова Юрій Якименко розповів, що основою монографії стали напрацювання істориків, соціологів, політологів, соціологічні дані, які допомогли зробити певне узагальнення й аналіз того, яким чином в Україні відбувається перехід від пострадянського минулого і яким чином це минуле впливає на сучасність і на перспективи просування до об'єднаної Європи.

У Києві презентували монографію “Україна на порозі об’єднаної Європи” / Фото: Худякова Олена, Укрінформ

Якименко зауважив, що книга дає українцям “грунт для роздумів” щодо того, "хто ми є, де ми є і куди рухаємося".

За його словами, відповідно до соціологічних даних європейська суспільна модель залишається найбільш привабливою для українців.

Читайте також: У США показали фільм про перші 100 днів України після втечі Януковича

“Тому наша постановка теми “Україна на порозі об’єднаної Європи” абсолютно правильна і відповідає політичним реаліям і настроям українського суспільства”, - підкреслив фахівець.

У монографії автори досліджують закономірності тривалого і складного переходу від радянського минулого до сучасної демократичної Української держави, виявляють динаміку основних параметрів українського соціуму під час цього переходу, роль ідей, соціальних міфів, соціальних стереотипів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-