Деокупація Донбасу: стартував літературний конкурс

Деокупація Донбасу: стартував літературний конкурс "Кальміюс"

Укрінформ
Стартував Другий Східноукраїнський Регіональний конкурс літературної творчості "Кальміюс" стартував , до участі у якому запрошуються переселенці та жителі Донецької, Луганської, Харківської, Дніпровської та Запорізької областей.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці один із співорганізаторів конкурсу, пластун із Краматорська, голова ГО "Культурно-освітня фундація "Лібері Лібераті" Максим Потапчук. 

"Метою конкурсу організатори називають активізацію творчих зусиль та діалогу між громадами східних областей, виявлення та підтримку літературно обдарованих українців, а також культурну деокупацію сходу України. Цього року взяти участь у конкурсі можуть переселенці та жителі Донецької, Луганської, Харківської, Дніпровської та Запорізької областей, віком від 16 до 60 років", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що започаткований лише минулого року на волонтерських засадах, "Кальміюс" об’єднав понад дві тисячі україномовних літераторів з Донеччини, Луганщини, Запорізького краю, Харківщини та Дніпровщини: “До того ж, значна частина робіт надійшла на конкурс з окупованих територій. Велика кількість конкурсантів не залишає сумніву в тому, що схід України насичений талановитими україномовними митцями”.

Читайте також: Львівщина масштабно фестивалитиме цими вихідними

Умови для бажаючих взяти участь у конкурсі: твори необхідно написати українською мовою та надіслати на електронну адресу kalmiusukraine@gmail.com. 

Фінал конкурсу пройде 11 листопада.  Лауреати “Кальміюсу” отримають цінні призи від видавництв-партнерів. До того ж, в рамках заключних заходів заплановано презентацію східноукраїнського альманаху з роботами переможців попереднього конкурсу.

Фото: Максим Потапчук, Фейсбук

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-