У кулуарах Ради відкрили виставку

У кулуарах Ради відкрили виставку "Квіт нації"

1489
Укрінформ
У кулуарах першого поверху Верховної Ради України представлена виставка відомого українського художника Романа Бончука "Квіт нації".

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, на виставці представлено близько півсотні портретів визначних українських історичних постатей.

Це портрети релігійних діячів, політиків, козаків, кобзарів, майданівців, воїнів АТО. Зокрема, зображення Миколи Гоголя, Йосипа Сліпого, Івана Франка, В’ячеслава Чорновола, Сергія Нігояна, Назара Войтовича, Романа Гурика, Устима Голоднюка та інших.

Роман Бончук народився 1980 року в Івано-Франківську. Він є автором близько 20 персональних виставок в Івано-Франківську, Києві (Мистецький Арсенал, галерея "Ра", Посольство Франції, Національна Спілка Художників та ін.); а також за кордоном: в Німеччині, Польщі, Великої Британії, США (зокрема в бібліотеці Гарвардського університету).

Виставка проходить з ініціативи Благодійного фонду "Майдан Гідності", який був створений у 2016 році представниками родин Героїв Небесної Сотні. Створювався фонд передусім для допомоги Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності, для підтримки проектів музею та в сприянні його розвитку.

Фото: vikna.if.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-