Крим - Останні новини

20 жовтня 2019

19 жовтня 2019

18 жовтня 2019

Ліки для Приходька: Денісова звернулася до омбудсмена РФ

Уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денісова звернулась до російського омбудсмена Тетяни Москалькової, аби та посприяла в наданні необхідних ліків та окулярів затриманому російськими силовиками в Криму активісту Олегу Приходьку.

У Криклія вважають, що треба повернутися до питання "азовського" пакету санкцій

Чергова ескалація в Керченській протоці, пов'язана зі збільшенням затримки суден в Керченській протоці з боку Росії, має знову активізувати питання про "азовський" пакет санкцій проти російських портів.

17 жовтня 2019

Російська активістка назвала переслідування кримських татар репресіями

Російська активістка Яна Антонова, в якої силовики під час обшуку вилучили лист, написаний українському політв'язню Емір-Усеїну Куку, вважає кримінальні справи проти кримських татар "за маячними звинуваченнями у тероризмі" репресіями за національною ознакою.

Росія збільшила майже втричі затримки українських суден у Керченській протоці

Тривалість штучного утримування перед Керченською протокою суден, що прямують до портів Маріуполя та Бердянська, у серпні-вересні зросла - при заході в Азовське море в 2, 4 рази, при виході з нього в 3, 2 рази.

Показання свідків проти фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» ФСБ отримала під тиском - адвокат

В діях співробітників ФСБ Росії вбачаються ознаки перевищення посадових повноважень - тиск на свідка, який дав свідчення проти Енвера Сейтосманова, одного з фігурантів «справи Хізб ут-Тахрір».

16 жовтня 2019

За п'ять років окупанти переселили до Криму 140 тисяч росіян

Росія намагається змінити демографічну карту незаконно анексованого Криму, переселяючи на півострів своїх громадян. Таким чином Москва хоче збільшити там кількість людей, які є прихильниками дій окупаційної влади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-