Крим - Останні новини

24 травня 2022

23 травня 2022

22 травня 2022

20 травня 2022

19 травня 2022

18 травня 2022


Зеленський: Депортація кримськотатарського народу - свідомий злочин тиранії проти людства

Президент України Володимир Зеленський заявив, що, як і 78 років тому, коли радянська влада примусово депортувала кримських татар з їхньої батьківщини, нині росіяни примусово депортують сотні тисяч українців на чужину, у віддалені райони.


Умєров: Кримських татар у срср називали зрадниками, а їхню депортацію - «спецоперацією»

Депортацію кримськотатарського народу з історичної Батьківщини керівництво Радянського Союзу називало «спецоперацією», а кримських татар — «зрадниками», які становлять міфічну загрозу країні. Наразі російські методички не змінюються.

17 травня 2022


Заступнику командувача чф рф заочно повідомили про підозру у підриві Північно-Кримського каналу

Заступнику командувача чорноморського флоту російської федерації і командиру бригади заочно повідомили про підозру за фактом підриву Північно-Кримського каналу у Херсонській області.

16 травня 2022


Викрадених активістів вивозять у Крим і тримають у секретному боксі СІЗО - правозахисник

118 активістів, журналістів і представників влади були викрадені на тимчасово захоплених територіях Херсонської і Запорізької областей, декого з них тримають у секретному боксі СІЗО Сімферополя.


Безкарність за геноцид народів у минулому створює нові злочини сьогодні - правозахисниця

Факт геноциду кримськотатарського народу 1944 року встановлений, але досі немає юридичного рішення з іменами конкретних винних осіб. Це породжує безвідповідальність за скоєні злочини сьогодні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}