Крим - Останні новини

16 липня 2020


Шведське головування в ОБСЄ: Врегулювання в Україні має включати і Крим

Швеція під час свого головування у ОБСЄ у 2021 році продовжить працювати над політичним врегулюванням конфлікту в Україні відповідно до зобов'язань ОБСЄ та на основі поваги до територіальної цілісності й суверенітету України у межах міжнародно визнаних кордонів, що включають АР Крим та Севастополь.


МЗС засуджує обмеження Росією свободи пересування українців з окупованого Криму

Міністерство закордонних справ України засуджує порушення Російською Федерацією права на свободу пересування громадян України з тимчасово окупованої території Криму, спричинені запровадженими обмежувальними заходами з протидії поширенню COVID-19.


Депутати Сейму Польщі: Росія незабаром може атакувати Україну з окупованого Криму

Росія найближчим часом може спробувати атакувати Україну із Криму, аби відновити подачу води на півострів. З огляду на це президент Польщі має скликати Раду національної безпеки країни, аби обговорити це питання і надати підтримку Києву.


Україна в Женеві: РФ зловживає антиекстремістськими законами, аби закріпити атмосферу страху в Криму

Росія зловживає своїм антиекстремістським законодавством та проводить показові судові процеси проти громадянських активістів для закріплення атмосфери страху в тимчасово окупованому Криму.

15 липня 2020


Дудці, Гафарову і Омерову в Росії не надають належну меддопомогу

Адміністрації установ Федеральної служби виконання покарань РФ, де утримуються Енвер Омеров, Джеміль Гафаров та Володимир Дудка, здійснюють тиск на наших співгромадян, не надаючи належну медичну допомогу та лікування.


Кримськотатарський орнамент включили до попереднього списку ЮНЕСКО

Кримськотатарський орнамент, як елемент нематеріальної культурної спадщини (НКС) України, внесений до попереднього списку ЮНЕСКО для можливого включення його до репрезентативного переліку нематеріальної культурної спадщини людства.


Житло для кримських татар: міністерство розробляє дорожню карту будівництва на Херсонщині

Мінреінтеграції розробляє дорожню карту та опрацьовує документи, що визначатимуть технічні питання будівництва житла в Херсонській області для внутрішньо переміщених осіб із Криму, кошти на яке обіцяє надати Туреччина.


Окупанти змінили правила в’їзду в Крим: при собі треба мати результат ПЛР-тесту

Окупаційна адміністрація, яка діє на анексованій території Криму та міста Севастополя, з 15 липня скасувала проходження 14-денної обсервації для усіх осіб, які перетинають адмінмежу в бік тимчасово окупованого півострову.

14 липня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}