Керченський міст буде зруйнований, коли цього вимагатиме ситуація - Плетенчук

Керченський міст буде зруйнований, коли цього вимагатиме ситуація - Плетенчук

Ексклюзив
Укрінформ
Знищення Керченського мосту не є символічним кроком, воно вкладається в загальний план звільнення нашої окупованої території України. Тому міст буде зруйнований тоді, коли цього вимагатиме ситуація.

Про це в інтерв’юУкрінформу повідомив речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук.

«Ми не страждаємо, на відміну від росіян, символізмом. Це дуже допомагає при веденні бойових дій обмеженим ресурсом. Якщо умовно на день народження так званого президента РФ у них стоїть завдання щось десь взяти, то у нас такого нема. І, відповідно, це нам полегшує трохи завдання. Тому цей міст звісно буде зруйнований, але він буде зруйнований тоді, коли цього буде вимагати ситуація. Руйнувати міст, щоб підняти настрій, немає сенсу», – наголосив Плетенчук.

За його словами, коли треба буде обрізати логістичні хвости Криму і зробити його островом, обов’язково це буде зроблено. «Тому чекати слід слушного моменту. Як ви бачите, нанесення вогневого ураження по території тимчасово окупованого українського Криму не є чимось символічним, воно вкладається в загальний план звільнення нашої окупованої території, і планомірне винищення складів зберігання, пунктів управління, штабів тощо є елементами однієї великої операції. Звісно, у нас дуже часто вимірюють контрнаступ квадратними кілометрами, але це не дуже правильно, тому що будь-які такі операції є багатоскладовими, багатошаровими, там є багато елементів, які мають виконуватися у відповідній послідовності», – пояснив Плетенчук.

Читайте також: Україна ще не досягла повного вогневого контролю над Кримом, але це питання часу - Зеленський

Як повідомляв Укрінформ, для охорони Керченського мосту росіяни використовують близько 10 одиниць кораблів і катерів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-