Розслідувальна компанія зі США долучиться до стягнення $5 мільярдів компенсації з Росії за майно у Криму

Розслідувальна компанія зі США долучиться до стягнення $5 мільярдів компенсації з Росії за майно у Криму

Укрінформ
Провідна міжнародна юридична фірма Covington & Burling LLP, яка виступає юридичним радником Групи Нафтогаз, залучить послуги американської розслідувальної компанії K2 Integrity, аби виконати рішення Гаазького трибуналу про $5 млрд у кримській справі.

Про це повідомив голова НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов сьогодні, 27 липня 2023 року, перебуваючи з робочим візитом у Вашингтоні, повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу Нафтогазу.

«Команда K2 допоможе здійснити пошук російських комерційних активів, на основі якого ми плануватимемо подальшу стратегію примусового стягнення з Росії компенсації. Вірю, що шлях, який ми проходимо, стане прикладом для інших компаній, постраждалих від російської агресії», – зауважив Чернишов.

Читайте також: Нафтогаз має стратегію примусового стягнення $5 мільярдів компенсації з Росії за майно у Криму

Як повідомлялося, 12 квітня 2023 року Арбітражний трибунал при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі зобов’язав Росію сплатити $5 млрд компенсації за збитки та втрачене майно Нафтогазу в Криму.

19 квітня 2023 року провідна міжнародна юридична фірма Covington & Burling LLP представила стратегію примусового стягнення з Росії зазначеної компенсації. Відповідна зустріч відбулась у Вашингтоні (США).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-