У Криму загарбники готуються до української операції зі звільнення півострова - розвідка

У Криму загарбники готуються до української операції зі звільнення півострова - розвідка

Укрінформ
Російські загарбники у Криму оголосили високий (жовтий) рівень терористичної небезпеки - готуються до української операції зі звільнення півострова.

Як передає Укрінформ, відповідні документи є у розпорядженні Головного управління розвідки Міністерства оборони України. 

«російська окупаційна адміністрація Криму та місцеве відділення фсб видали «рішення про встановлення високого (жовтого) рівня терористичної небезпеки», - ідеться у повідомленні.

Згідно з «документом», встановлюються високий рівень загрози в населених пунктах Армянськ, Джанкой, Керч, Красноперекопськ, а також в Джанкойському, Красноперекопському і Ленінському (Єдикуйському) районах Криму.

Аналогічний рівень загрози оголошується на підвідомчих об’єктах так званих «міністерств» транспорту, житлово-комунального господарства, охорони здоров’я, палива та енергетики, промислової політики та «комітету» з водного господарства та меліорації.

Строк дії заходів необмежений – до прийняття рішення про скасування.

В «рішенні» зазначено, що підрозділам фсб рф які діють в Криму та лінійному відділенню мвс рф на транспорті необхідно посилити контроль за пересуванням транспорту на півострові.

Посилюється контроль за переміщенням російських громадян та іноземців та обов’язковою реєстрацією тимчасового місця проживання.

Підрозділам «мнс» наказано провести ревізію спеціалізованого обладнання для здійснення «рятувальних операцій».

Читайте також: Розвідка Британії проаналізувала ситуацію у дельті Дніпра та на Кінбурнській косі

Місцеві адміністрації мають забезпечити місця для «тимчасового розміщення людей». На «міністерство» охорони здоров’я покладається зобов’язання підготувати заклади для надання екстреної допомоги та медичної евакуації.

«Подібні «заходи безпеки» з боку загарбників є ознакою підготовки до початку операції зі звільнення Криму українськими Силами Оборони. Також це може свідчити про можливість здійснення провокацій з боку російських спецслужб щодо мирного населення півострова з подальшим перекладанням відповідальності на Україну», - заявляють у ГУР.

Читайте також: Українська розвідка прогнозує наступ росіян у Донецькій, Луганській областях та на Запоріжжі

Як повідомляв Укрінформ, російські загарбники передбачили для мобілізованих кримчан, яких відправляють на фронт російсько-української війни, 100 тисяч місць у лікарнях та 30 тисяч місць на кладовищах півострова.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-