На Парламентському саміті Кримської платформи Україна представить план дій після деокупації Криму

На Парламентському саміті Кримської платформи Україна представить план дій після деокупації Криму

Укрінформ
На Парламентському саміті Кримської платформи, який пройде 24 жовтня у Загребі, Україна представить першочерговий план дій органів державної влади після деокупації Криму.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомило представництво Президента України в АР Крим.

«До кінця поточного року Україна готує певну візію та план дій із зазначенням ключових блоків реінтеграційної роботи – цей документ після попереднього розгляду Президентом України буде представлений у вигляді рамкового візійного документа на Першому Парламентському саміті Кримської платформи», - йдеться в дописі.

Як зазначається, для розробки першочергового плану дій органів державної влади України після деокупації Криму за дорученням Президента була створена робоча група.

Одна зі сфер її діяльності - відновлення безпеки та правопорядку на деокупованому півострові, а також відновлення публічної влади.

У представництві Президента зазначили, що кадровий резерв усіх гілок влади для деокупованого Криму слід почати формувати вже зараз.

«Одним із джерел кадрового резерву для Криму можуть стати ті громадяни, які через окупацію були змушені залишити півострів – ці люди будуть дуже мотивовані, адже повертатимуться додому», - вважають у відомстві.

Також, як зазначається, ключовими будуть проведення контрольованого зв’язку та інтернету, забезпечення роботи лінії “102”, передбачення фінансування для відновлення цивільної інфраструктури, громадського транспорту, житла, зокрема співпраця з бізнес-структурами, які забезпечують критичну інфраструктуру: продовольчу, будівельну, поштову тощо.

«Усі ці компоненти будуть опрацьовані, після чого мають бути внесені в концепцію та план повоєнного відновлення Криму, прокомуніковані з суспільством і мати критерії для належної оцінки про виконання», - зазначили в представництві Президента.

Читайте також: Верещук закликала країни Балтії та Грузію допомогти кримським татарам втекти від мобілізації

Як раніше зазначала постійна представниця Президента України в АРК Таміла Ташева, стратегія відновлення Криму буде вписана у загальний план відновлення Української держави.

Фото: Фейсбук Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-