Інформкампанія до Дня спротиву окупації Криму стартувала із журналіста Єсипенка

Інформкампанія до Дня спротиву окупації Криму стартувала із журналіста Єсипенка

Укрінформ
Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим до Дня опору російської окупації півострова запустило інформаційну кампанію "Обличчя спротиву", яку відкриває арештований у Криму та засуджений на шість років позбавлення волі журналіст Владислав Єсипенко.

Про це повідомив постійний представник Президента України в АРК Антон Кориневич під час брифінгу в Укрінформі.

"До Дня опору 26 лютого ми запустили інформаційну компанію "Обличчя спротиву", де ми опублікуємо інформацію та фотографії тих громадян України, які чинять той опір російської окупації РФ нашого українського Криму. Ця інформаційна кампанія по суті розпочалася саме з Владислава Єсипенка", - повідомив Кориневич.

Він зазначив, що спіраль політичних репресій у Криму посилюється, і сьогодні там ніхто не може бути у безпеці.

"Ніхто не може бути впевненим у тому, що завтра до нього чи його близьких чи родичів не прийдуть із абсолютно надуманими звинуваченнями... Ми підтримуємо і Владислава Єсипенка та його сім'ю у боротьбі за справедливість, за правду і ми віримо, що всі наші "в'язні Кремля" повернуться до своїх близьких", - сказав Кориневич.

Читайте також: Гаазький арбітраж почав слухання щодо компенсації Нафтогазу за активи у Криму

За його словами, зусилля України зі звільнення своїх громадян на міжнародному рівні не припиняються, ця тема завжди залишається "однією з ключових у розмовах і дискусіях із лідерами іноземних держав, зокрема, Президента України Володимира Зеленського".

Кориневич наголосив на важливості прийняття Верховною Радою України закону "Про соціальний та правовий захист осіб, щодо яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України та членів їх сімей".

Він підкреслив, що завдяки цьому закону на державному рівні буде створено систему надання фінансового, юридичного та медичного захисту полоненим Кремля.

Читайте також: Гаазький арбітраж почав слухання щодо компенсації Нафтогазу за активи у Криму

«Сьогодні Кабінету Міністрів потрібно ухвалити ще чимало нормативно-правових актів, але наявність цього закону – наш значний крок уперед», - сказав Представник Президента в АРК.

Як повідомляв Укрінформ, 16 лютого так званий "Сімферопольський районний суд" у тимчасово окупованому Криму незаконно засудив українського громадянина, журналіста Єсипенка до 6 років позбавлення волі в колонії загального режиму і штрафу в 110 тисяч російських рублів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-