«Ветерани-афганці», які допомагали окупації Криму

«Ветерани-афганці», які допомагали окупації Криму

Список
Укрінформ
Сайт Асоціації реінтеграції Криму опублікував списки тих із них, які особливо «відзначилися» і були нагороджені російською владою

У червні 2014 року на сайті російської «Новой газеты» вийшла стаття «Герои под грифом «Секретно», у якій повідомлялося про таємно нагороджених владою РФ росіян, котрі особливо відзначилися під час окупації Криму. Тоді в розпорядженні «Новой газеты» опинився неповний список нагороджених окупантів, оскільки укази Путіна не були опубліковані.

За інформацією «Новой газеты», окрім усіх інших, 31 березня в Культурному центрі збройних сил РФ нагороди «за Крим» отримали так звані «афганці» – ветерани радянського вторгнення в Афганістан, представлені до нагород за списками «Российского союза ветеранов Афганистана» (РСВА).

Через більш як сім років стало можливим дізнатися імена усіх нагороджених. Сайт Асоціації реінтеграції Криму опублікував списки представників «Российского союза ветеранов Афганистана» (РСВА), які брали безпосередню участь в операції по окупації Росією Криму в 2014 році й були за це нагороджені російською владою.

Укрінформ наводить оригінальний виклад цих списків, сподіваючись, що вони викличуть інтерес у громадських організацій, які займаються власним розслідуванням воєнних злочинів Росії. А також привернуть увагу правоохоронних органів інших країн, на території яких фігуранти даного списку цілком можуть перебувати нині.

*  *  *

Асоціація реінтеграції Криму – це уніфікована платформа, яка об’єднує зусилля активістів і засобів масової інформації, кримчан, міжнародників, експертів і громадських організацій, спрямовані на реінтеграцію Криму в Україну.

*   *   *

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-