Чубаров закликає Раду внести зміни до Конституції щодо статусу АР Крим

Чубаров закликає Раду внести зміни до Конституції щодо статусу АР Крим

Укрінформ
Меджліс кримськотатарського народу закликав депутатів Верховної Ради дев'ятого скликання внести зміни до розділу Х Конституції України «Автономна Республіка Крим».

Про це на своїй сторінці в Facebookповідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

“Особливо звертаємо вашу увагу на необхідність завершення роботи по внесенню змін до Розділу Х Конституції України "Автономна Республіка Крим". Як вам відомо, в рамках діяльності Конституційної комісії України спеціально створеною нею Робочою групою на чолі з доктором юридичних наук, професором Буткевичем В.Г. та за активною участю Меджлісу кримськотатарського народу розроблений законопроект «Про внесення змін до Розділу Х Конституції України (щодо Автономної Республіки Крим)», який передбачає удосконалення існуючого статусу АРК як невіддільної складової України та вказує на те, що джерелом особливого статусу Кримської автономії є право кримськотатарського народу на самовизначення як корінного народу в Україні”, - наголосив Чубаров.

За його словами, одночасно з законопроектом про внесення змін до Конституції України також підготовлені два законопроекти, які йдуть в пакеті з вищевказаним проектом - законопроекти «Про статус кримськотатарського народу» і «Про корінні народи в Україні».

Читайте також: Чубаров вірить, що у Криму знову піднімуть український і кримськотатарський прапори

“Ми переконані, що саме зі схваленням вказаних вище законопроектів України наша держава здійснить кардинальний крок на шляху ліквідації наслідків геноциду, скоєного радянською владою по відношенню до кримськотатарського народу та відновленню його прав як корінного народу України», - йдеться у зверненні Меджлісу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-