У Німеччині завели справу на працівників Siemens через

У Німеччині завели справу на працівників Siemens через "кримські турбіни"

Укрінформ
Прокуратура Гамбурга проводить слідство щодо трьох німців, які працюють в офісі Siemens у Санкт-Петербурзі, через постачання турбін в окупований Крим.

Про це повідомляє Reuters.

"Громадська прокуратура Гамбурга заявляє, що прокурори проводять розслідування щодо громадян Німеччини, які працюють в офісі Siemens у Санкт-Петербурзі у зв'язку з твердженнями про порушення правил ембарго ЄС (на поставки обладнання - ред.)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у 2015 та 2016 роках компанія Siemens експортувала сім газових турбін до Росії, але пізніше з'ясувалося, що вони були встановлені в анексованому РФ Криму, на який поширюються санкції від Європейського Союзу. ЄС запровадив їх після анексії Криму в 2014 році.

У прокуратурі заявили, що турбіни коштували 213 мільйонів євро, і розслідування триває з травня.

Компанія Siemens наголошує, що повністю співпрацює з владою в цьому питанні.

Водночас, у німецькій компанії заявляють, що не знали про поставку турбін на територію півострова.

Читайте також: Російський суд відмовив Siemens у перегляді позову щодо "кримських турбін"

"Siemens повідомив, що турбіни були замовлені і поставлені для проекту будівництва електростанції в Тамані на півдні Росії. Але потім вони були переведені в Крим російським замовником ВАТ "ВО ТехноПромЕкспорт" і встановлені на нових газових електростанціях з порушенням договору купівлі-продажу", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що Siemens подав до суду на ВАТ "ВО ТехноПромЕкспорт" у Росії, намагаючись скасувати договір купівлі-продажу. Але позови були відхилені чотирма судами поспіль.

Фото: en.people.cn

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-