У портах окупованого Криму нарахували ще 20 суден-порушників

У портах окупованого Криму нарахували ще 20 суден-порушників

1220
Ukrinform
Протягом жовтня у портах Криму зафіксовано 20 танкерів та вантажних суден-порушників.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

"З 1 по 31 жовтня до портів тимчасово окупованого Криму зафіксовано заходження 20-ти танкерів та вантажних суден-порушників. 19 суден були під прапором Російської Федерації та 1 – під прапором Сирійської Арабської Республіки. Загалом цими суднами здійснено 45 заходів до портів Севастополя та Керчі", - йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що на рейді в акваторіях портів Севастополя, Феодосії та Керчі, що використовуються для стоянки, зафіксовано 5 суден, серед яких 4 – під прапорами Російської Федерації та 1 – під прапором Республіки Коморських Островів.

Читайте також: Сайт МінТОТ атакували хакери - у міністерстві заявляють про “російський слід”

У МінТОТ нагадали, що морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим (Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта), закриті розпорядженням Кабінету міністрів України від 30 квітня 2014 р. № 578-р "Деякі питання функціонування морського та річкового транспорту" та відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 16 червня 2014 р. № 255 "Про закриття морських портів".

Заходження суден під іноземними прапорами до закритих морських портів та терміналів, розташованих на території АР Крим та м. Севастополь, є порушенням норм міжнародного права як дії, що підривають суверенітет України, а також порушенням законодавства України, і тягне за собою відповідальність судновласників, операторів та капітанів суден, зокрема, кримінальну, наголосили у відомстві.

Як повідомляв Укрінформ, у вересні у портах анексованого Криму було зафіксовано 16 вантажних суден-порушників.

Фото: МінТОТ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-