Викиди

Викиди "Титану": на адмінмежі з Кримом роздають інформаційні листівки

Фото
Укрінформ
Державна прикордонна служба України організувала роботу з розповсюдження інфоматеріалів щодо ситуації навколо заводу "Титан".

Про це повідомила у Facebook перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

"Рекомендації для населення від МІП та Міністерства охорони здоров'я щодо ситуації навколо заводу "Титан", Державною прикордонною службою України організовано роботу в Херсонському та Бердянському прикордонних загонах в межах відділів прикордонної служби "Хорли", "Преображенка", "Чонгар". Інформаційні матеріали розповсюджуються також: на КПВВ "Каланчак", "Чаплинка" та "Чонгар" шляхом вкладення інспектором в паспортні документи подорожуючим; через ДІПС (дільничні інспектори прикордонної служби - ред.) в місцях скупчення місцевого населення в громадських місцях (сільська рада, магазин, зупинка транспорту)", - написала Джапарова.

Як повідомляв Укрінформ, у місті Армянськ в анексованому Росією Криму у ніч проти 24 серпня сталися викиди невідомої отруйної речовини, що призвело до різкого погіршення здоров'я місцевих жителів.

Читайте також: Окупаційна влада Криму націлилася на власність "Титану"

У Херсонській області також було зафіксовано факти хімічного забруднення повітря й грунту.

На 12 день екологічної катастрофи так звана влада Криму "припинила" на два тижні роботу заводу "Титан" в Армянську. Дітей шкільного віку і дошкільнят з матерями розпорядилися відправити до санаторіїв.

Офіс уповноваженого Верховної Ради з прав людини передав інформацію про викиди шкідливих речовин в районі Армянська на півночі анексованого Росією Криму в ООН, ОБСЄ, Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ) і Міжнародний комітет Червоного Хреста.

На адмінмежі з Кримом роздають інформаційні листівки

Президент Петро Порошенко заявив 6 вересня на засіданні РНБО, що викид на заводі "Титан" в Армянську стався через те, що внаслідок тренувань російських військових були зруйновані екологічні захисні механізми.

14 вересня так звана глава регіонального управління "Роспотребнадзора" Наталія Пеньковська заявила, що на півночі окупованого півострова зареєстровано перевищення гранично допустимих концентрацій по хлористому водню і сірчистому ангідриду.

Фото: Джапарова, ФБ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-