Денісова просить в ООН допомоги для моряків українського

Денісова просить в ООН допомоги для моряків українського "ЯМК-0041"

Укрінформ
Омбудсмен Людмила Денісова звернулася до представників ООН з проханням сприяти поверненню додому незаконно утримуваних росіянами в Криму членів екіпажу українського судна "ЯМК-0041".

Про це вона написала у Facebook

"Я звертаюся до верховного комісара ООН з прав людини Мішель Бачелет, до голови Ради ООН з прав людини Воїслава Шуца, голови Комітету ООН з прав людини Юджи Івасави, голови Комітету ООН проти тортур Йенса Модвіга, голови Підкомітету ООН з питань запобігання катуванням Малкольма Еванса, комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович, президента Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність поводженню чи покаранню Миколи Гнатовського з проханням вплинути на ситуацію та посприяти негайному поверненню незаконно утримуваних громадян України на Батьківщину", - написала омбудсмен.

Читайте також: Денісова хоче, аби на переговори з Москальковою приїхала єврокомісар

Українське судно "ЯМК-0041" було затримане ФСБ Росії біля берегів Криму на початку травня за нібито незаконний видобуток водних біологічних ресурсів. Капітан судна - громадянин України Віктор Новицький досі утримується в слідчому ізоляторі Сімферополя на території тимчасово окупованого Криму.Члени екіпажу Сергій Калиниченко, Руслан Скрипник, Геннадій Отичко та Олег Блок змушені знаходитися в Криму, оскільки їх позбавили паспортів. На чоловіків тиснуть, їх залякують.

За словами Денісової, з травня вона майже щотижня зверталася до державних органів Російської Федерації, які причетні до вирішення питання повернення українських рибалок додому, але не отримала жодної відповіді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-