Джемілєв розповів про викриття планів російських спецслужб в Криму

Джемілєв розповів про викриття планів російських спецслужб в Криму

Фото
Укрінформ
Російські спецслужби в Криму мали намір організувати експертне вивчення ситуації на півострові з подальшим представленням результатів Туреччині, що за кінцеву мету могло мати визнання анексії Криму.

Про це лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив в ході свого візиту в Анкару, під час зустрічі з кримськотатарською та українською діаспорами, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми отримали інформацію про те, що аналітичний центр, який є близьким до російської влади, збирається відправити групу експертів в Крим для того, щоб вони ніби проводили там певні зустрічі, писали аналітичні довідки. Оскільки все це фінансується російською стороною, то вже можна говорити про те, що їхні висновки будуть необ’єктивними, абсолютно проросійськими і передача її турецькі стороні, мала б на меті, скоріше за все, визнання анексії Криму», - сказав Джемілєв.

Він також повідомив, що про ситуацію було повідомлено до МВС Туреччини.

«Ми про це говорили в міністерстві внутрішніх справ Туреччини, попередили їх. Також будемо піднімати це питання завтра в Національній розвідувальній організації Туреччини», - сказав Джемілєв.

Читайте також: Джемілєв передав Ердогану список політв'язнів Кремля

Він закликав не втрачати пильності.

«Позиція Туреччини по Криму та по територіальній цілісності України є надзвичайно важливою для нас. Сьогодні під час офіційних зустрічей було наголошено на тому, що Туреччина не визнала і не визнає незаконну анексію Криму Російською Федерацією. Але при цьому хочу наголосити, що не можна заспокоюватися, тому що російські спецслужби не сидять на місці», - наголосив Джемілєв.

Як відомо, в ході офіційного візиту Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков подякував міністру внутрішніх справ Туреччини Сулейману Сойлу за принципову позицію щодо невизнання Криму російським. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-