Джемілєв

26 липня 2021

16 липня 2021

05 липня 2021


В Україні знімають фільм про лідера кримськотатарського народу Джемілєва

В Україні до жовтня 2021 року проходитимуть зйомки повнометражного ігрового фільму присвяченого переломному епізоду в житті лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва - «Киснева станція».

29 червня 2021

23 червня 2021

07 травня 2021

04 травня 2021


Двостороння зустріч з Путіним призведе лише до приниження нашого Президента - Джемілєв

Президенту України Володимиру Зеленському не варто зустрічатися з главою Росії Володимиром Путіним сам на сам, оскільки переговори в такому форматі не принесуть позитивного результату.

29 квітня 2021


«Суд» в Армянську відмовив у клопотанні про припинення переслідування Джемілєва

Армянський міський "суд" знову відмовив в клопотанні адвоката Миколи Полозова про припинення кримінального переслідування лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва за звинуваченням у недбалому зберіганні зброї, термін якого закінчився в травні 2015 року.

14 квітня 2021


Суд окупантів поновив слухання у «справі Джемілєва» і дослідив нові «відеодокази»

В окупованому Криму відбулося чергове засідання у «справі Джемілєва», під час якого обвинувачення, як і раніше, не надало жодного доказу перетину обвинуваченим адмінмежі з окупованим півостровом.

18 березня 2021


«Суд» окупантів у «справі Джемілєва» дослідив без нього 100 відеофайлів

В Армянському міському «суді» у четвер під час засідання у «справі Джемілєва» як доказ сторони обвинувачення було досліджено не менш як 100 відеофайлів, з яких обвинувачений був зафіксований лише на одному відеозапису.

15 березня 2021


РФ поступово перетворюється на велику Північну Корею - Джемілєв

Після незаконної окупації Кримського півострова РФ, яка триває сім років, і запроваджених на Заході через це санкцій проти Росії, ця країна відносно міжнародної спільноти поступово перетворюється на «велику Північну Корею».

05 березня 2021


Росія продовжила Джемілєву заборону на в'їзд у Крим до 2034 року

В окупованому Криму під час засідання у «справі Джемілєва», яке триває в Армянському міському «суді», стало відомо, що два роки тому лідеру кримськотатарського народу було продовжено заборону на в'їзд до Російської Федерації до 5 березня 2034 року.

04 березня 2021


«Справа Джемілєва»: захист вимагав виключити неприпустимі докази

В окупованому Криму в Армянському міському «суді», де в четвер продовжилося дослідження письмових доказів із матеріалів кримінальної справи щодо Мустафи Джемілєва, захист заявив клопотання про виключення з матеріалів справи неприпустимих доказів.

28 лютого 2021

25 лютого 2021

12 лютого 2021


Суд РФ залишив кримського політв'язня Яцкіна під арештом до 16 квітня

Московський міський суд без участі адвоката Миколи Полозова розглянув клопотання слідчого ФСБ Росії про продовження строку утримання під вартою українському політв'язню Івану Яцкіну, обвинуваченому російською владою у шпигунстві.

11 лютого 2021


У справі Джемілєва розглянули два томи «доказів» обвинувачення

В окупованому Криму в так званому Армянському міському суді відбулося 19-е засідання у «справі» лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, в ході якого були розглянуті «докази» обвинувачення, які містяться в 3-му і 4-му томах кримінальної справи.

04 лютого 2021


Справа Джемілєва: жоден свідок окупантів не підтвердив «незаконний перетин держкордону»

Після більш як місячної перерви в так званому Армянському міському суді відбулося засідання у «справі Джемілєва», в ході якого два нові свідки обвинувачення не підтвердили висунуте Мустафі Джемілєву обвинувачення за статтею про «незаконний перетин держкордону».

25 грудня 2020

24 грудня 2020

08 грудня 2020


«Справа Джемілєва»: ще двоє свідків кажуть, що прориву через кордон не було

У ході допиту в Армянському міському «суді» двох нових свідків обвинувачення у «справі Мустафи Джемілєва» були підтверджені свідчення колишніх свідків про те, що в травні 2014 року Джемілєв не робив спроб перетину адміністративного кордону з Кримом.

30 листопада 2020


Чехія нагородила Джемілєва медаллю

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв отримав нагороду міністра закордонних справ Чехії Томаша Петршічека — медаль "За заслуги в дипломатії".

14 листопада 2020


Зеленський побажав Джемілєву, якнайскоріше відсвяткувати день народження у Криму

Президент Володимир Зеленський привітав лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва з учорашнім днем народження і побажав, щоб швидше настав рік, коли він зможе відсвяткувати його у Криму.

13 листопада 2020


Ще один свідок обвинувачення каже, що Джемілєв не намагався пройти через КПП в Армянську

У п'ятницю Вірменський міський «суд» у тимчасово окупованому Криму допитав свідка звинувачення у «справі Джемілєва» Артема Латишева, який повідомив, що Джемілєв не робив спроб пройти через КПП в Армянську.

12 листопада 2020


Свідок обвинувачення стверджує, що Джемілєв не перетинав КПП у бік Армянська

Допитаний у четвер у Армянському міському суді по відеозв'язку з міста Калінінграда свідок звинувачення Іван Робертус повідомив, що Мустафа Джемілєв не намагався просунутися за територію КПП у бік Армянська.

17 жовтня 2020

05 жовтня 2020

11 вересня 2020


"Справа Джемілєва": свідки обвинувачення плутаються в заявах

В окупованому Криму в Армянському міському "суді" пройшло четверте засідання по суті у рамках кримінальної справи проти лідера кримських татар Мустафи Джемілєва, в ході якого були допитані два свідки обвинувачення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-