Джемілєв

07 травня 2021

04 травня 2021


Двостороння зустріч з Путіним призведе лише до приниження нашого Президента - Джемілєв

Президенту України Володимиру Зеленському не варто зустрічатися з главою Росії Володимиром Путіним сам на сам, оскільки переговори в такому форматі не принесуть позитивного результату.

29 квітня 2021


«Суд» в Армянську відмовив у клопотанні про припинення переслідування Джемілєва

Армянський міський "суд" знову відмовив в клопотанні адвоката Миколи Полозова про припинення кримінального переслідування лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва за звинуваченням у недбалому зберіганні зброї, термін якого закінчився в травні 2015 року.

14 квітня 2021


Суд окупантів поновив слухання у «справі Джемілєва» і дослідив нові «відеодокази»

В окупованому Криму відбулося чергове засідання у «справі Джемілєва», під час якого обвинувачення, як і раніше, не надало жодного доказу перетину обвинуваченим адмінмежі з окупованим півостровом.

18 березня 2021


«Суд» окупантів у «справі Джемілєва» дослідив без нього 100 відеофайлів

В Армянському міському «суді» у четвер під час засідання у «справі Джемілєва» як доказ сторони обвинувачення було досліджено не менш як 100 відеофайлів, з яких обвинувачений був зафіксований лише на одному відеозапису.

15 березня 2021


РФ поступово перетворюється на велику Північну Корею - Джемілєв

Після незаконної окупації Кримського півострова РФ, яка триває сім років, і запроваджених на Заході через це санкцій проти Росії, ця країна відносно міжнародної спільноти поступово перетворюється на «велику Північну Корею».

05 березня 2021


Росія продовжила Джемілєву заборону на в'їзд у Крим до 2034 року

В окупованому Криму під час засідання у «справі Джемілєва», яке триває в Армянському міському «суді», стало відомо, що два роки тому лідеру кримськотатарського народу було продовжено заборону на в'їзд до Російської Федерації до 5 березня 2034 року.

04 березня 2021


«Справа Джемілєва»: захист вимагав виключити неприпустимі докази

В окупованому Криму в Армянському міському «суді», де в четвер продовжилося дослідження письмових доказів із матеріалів кримінальної справи щодо Мустафи Джемілєва, захист заявив клопотання про виключення з матеріалів справи неприпустимих доказів.

28 лютого 2021

25 лютого 2021

12 лютого 2021


Суд РФ залишив кримського політв'язня Яцкіна під арештом до 16 квітня

Московський міський суд без участі адвоката Миколи Полозова розглянув клопотання слідчого ФСБ Росії про продовження строку утримання під вартою українському політв'язню Івану Яцкіну, обвинуваченому російською владою у шпигунстві.

11 лютого 2021


У справі Джемілєва розглянули два томи «доказів» обвинувачення

В окупованому Криму в так званому Армянському міському суді відбулося 19-е засідання у «справі» лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, в ході якого були розглянуті «докази» обвинувачення, які містяться в 3-му і 4-му томах кримінальної справи.

04 лютого 2021


Справа Джемілєва: жоден свідок окупантів не підтвердив «незаконний перетин держкордону»

Після більш як місячної перерви в так званому Армянському міському суді відбулося засідання у «справі Джемілєва», в ході якого два нові свідки обвинувачення не підтвердили висунуте Мустафі Джемілєву обвинувачення за статтею про «незаконний перетин держкордону».

25 грудня 2020

24 грудня 2020

08 грудня 2020


«Справа Джемілєва»: ще двоє свідків кажуть, що прориву через кордон не було

У ході допиту в Армянському міському «суді» двох нових свідків обвинувачення у «справі Мустафи Джемілєва» були підтверджені свідчення колишніх свідків про те, що в травні 2014 року Джемілєв не робив спроб перетину адміністративного кордону з Кримом.

30 листопада 2020


Чехія нагородила Джемілєва медаллю

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв отримав нагороду міністра закордонних справ Чехії Томаша Петршічека — медаль "За заслуги в дипломатії".

14 листопада 2020


Зеленський побажав Джемілєву, якнайскоріше відсвяткувати день народження у Криму

Президент Володимир Зеленський привітав лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва з учорашнім днем народження і побажав, щоб швидше настав рік, коли він зможе відсвяткувати його у Криму.

13 листопада 2020


Ще один свідок обвинувачення каже, що Джемілєв не намагався пройти через КПП в Армянську

У п'ятницю Вірменський міський «суд» у тимчасово окупованому Криму допитав свідка звинувачення у «справі Джемілєва» Артема Латишева, який повідомив, що Джемілєв не робив спроб пройти через КПП в Армянську.

12 листопада 2020


Свідок обвинувачення стверджує, що Джемілєв не перетинав КПП у бік Армянська

Допитаний у четвер у Армянському міському суді по відеозв'язку з міста Калінінграда свідок звинувачення Іван Робертус повідомив, що Мустафа Джемілєв не намагався просунутися за територію КПП у бік Армянська.

17 жовтня 2020

05 жовтня 2020

11 вересня 2020


"Справа Джемілєва": свідки обвинувачення плутаються в заявах

В окупованому Криму в Армянському міському "суді" пройшло четверте засідання по суті у рамках кримінальної справи проти лідера кримських татар Мустафи Джемілєва, в ході якого були допитані два свідки обвинувачення.


Помічник Джемілєва став радником Авакова

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков отримав нового радника на громадських засадах – Шавката Усманова, який також є помічником народного депутата Мустафи Джемілєва.

10 вересня 2020

30 липня 2020

24 липня 2020


Справа Джемілєва: "кримський прокурор" планує опитати відсутніх свідків

На засіданні у "справі Джемілєва" 30 липня "кримський прокурор" допитуватиме свідків, серед яких заявлені Ервін Ібрагімов, викрадений у Криму в травні 2016 року, а також син лідера кримськотатарського народу Хайсер Джемілєв, який зараз проживає у Києві.

23 липня 2020

19 липня 2020


Путін особисто відповідає за тортури ув'язнених у Криму - Джемілєв

Національний лідер кримських татар, депутат Верховної Ради України (фракція «Європейська солідарність») упевнений, що велика частина арештів і подальше ув'язнення в анексованому Криму супроводжується тортурами з боку російських силовиків, за що, як вважає Джемілєв, «особисто відповідає» російський президент Володимир Путін.

13 липня 2020


Захист Джемілєва оскаржує продовження заочного арешту кримським “судом”

Захист лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва подав апеляційну скаргу до «Верховного суду Криму» з вимогою скасувати незаконне рішення «суду» нижчої інстанції про продовження його заочного арешту.

09 липня 2020


В окупованому Криму відбулося попереднє слухання у "справі Джемілєва"

У підконтрольному Росії Армянському міському суді 9 липня відбулося попереднє судове засідання у справі лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, на якому задоволено лише одне з шести заявлених захистом клопотань.

25 червня 2020


Судилище по "справі Джемілєва" в окупованому Криму перенесли на 9 липня

У Армянському міському «суді» окупованого Криму не відбулося заплановане на сьогодні, 25 червня, попереднє засідання у кримінальній справі проти лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

19 червня 2020

15 червня 2020

13 червня 2020


"Справа Джемілєва": адвокат подав клопотання про попереднє слухання

Микола Полозов, адвокат Мустафи Джемілєва, подав російському слідчому клопотання про попереднє слухання у справі лідера кримськотатарського народу. Найімовірніше місце підсудності - Армянськ або Бахчисарай.

12 червня 2020

08 червня 2020


Окупанти передали до суду "справу Джемілєва"

В окупованому Криму справу щодо лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва передали до суду. При цьому, в порушення закону, ні самого Джемілєва, ані його захисників про це не повідомили.

14 травня 2020


Полозов подаватиме клопотання про закриття "справи Джемілєва"

Адвокат лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва Микола Полозов закінчив ознайомлення з матеріалами справи, пред'явленими слідством РФ. Він також заявив про подання клопотання «про припинення кримінальної справи щодо Джемілєва через грубі процесуальні порушення».

07 травня 2020


Полозов припускає, що стосовно кримських татар готується новий виток репресій

Той факт, що слідчі ФСБ виокремили зі справи Мустафи Джемілєва нове кримінальне провадження щодо «невстановлених осіб», які зустрічали лідера кримськотатарського народу, свідчить про те, що стосовно кримських татар готується новий виток репресій.

05 травня 2020


Полозов розпочав ознайомлення з матеріалами «справи Джемілєва»

Адвокат Микола Полозов розпочав ознайомлення з матеріалами «справи Мустафи Джемілєва» після того, як йому було оголошено про завершення досудового слідства й остаточної редакції обвинувачень, за якими слідство звинувачує лідера кримськотатарського народу.

29 квітня 2020


Окупанти наступного тижня можуть пред'явити остаточне обвинувачення у Джемілєву

Адвокат Микола Полозов отримав виклик на 5 травня від Слідчого комітету Росії в окупованому Криму «для участі в слідчих діях» у справі, порушеній проти лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

28 квітня 2020


Слідчі РФ дозволили адвокату Полозову увійти в “справу Джемілєва”

Адвокат Микола Полозов отримав від Слідчого комітету Росії в анексованому Криму повідомлення про те, що йому дозволено вступити захисником у справу, заведену СКР проти лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

15 квітня 2020

13 квітня 2020

09 квітня 2020

10 березня 2020

26 лютого 2020


Джемілєв: 26 лютого 2014 року - піковий день опору російській окупації Криму

Народний депутат України Мустафа Джемілєв вважає 26 лютого 2014 року знаковим днем ​​кримського опору російській окупації, коли "вірні своїй Батьківщині громадяни України дали відсіч сепаратистам і провокаторам".

21 лютого 2020


Окупанти попередили сестру Джемілєва про "неприпустимість несанкціонованих акцій"

Напередодні шостої річниці всекримського мітингу під стінами ВР Автономної Республіки Крим, учасники якого виступали за збереження територіальної цілісності України, окупаційна влада в Криму вручила так звані застереження активістам кримськотатарського народу.

20 лютого 2020


Кримські татари були готові зі зброєю в руках захищати півострів у 2014 році — Джемілєв

У драматичні дні кінця лютого 2014 року, коли над Кримом літали російські літаки, а через Керченську протоку переправлялися колони з російськими танками і солдатами, кримські татари були готові зі зброєю в руках захищати Крим.

09 лютого 2020

29 січня 2020


Джемілєв: У Путіна патологічний страх перед кримськими татарами

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вважає, що президент Російської Федерації Володимир Путін відчуває "якийсь патологічний страх" перед кримськими татарами і саме тому не бажає включати їх в списки обміну утримуваними особами з українською стороною.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-